MV Agusta F3

mario #8

Active member
Objavljene slike nove F3.
Koncepcija kako se očekivalo i znalo, kao i kod Daytone, tri cilindra u redu, 675ccm.






http://www.motorcyclenews.com/MCN/News/newsresults/New-bikes/2010/September/sep2010-mv-agusta-f3-shown/
 
imam novi cilj za 30 rođendan :D
:slinavac: :slinavac:
 
I ovako s "leđa" izgleda odlično, da mi je netko stavi uz bok s 848EVO bilo bo mi ka materi koja mora izabrat između 2 sina... :LOL: :jesus:
 
Očekivana cijena u Italiji 11500 eura, znači kao Daytona, čak koji euro manje i otprilike 500-1000 eura manje od Japanaca u Italiji.
Očekuje se u Listopadu 2011.

Navodno da ima 137KS a može doći još i do 140-ak, jel još nije skroz gotov, ali navodno da je 90% spreman.
Kažu da su na testiranjima odradili preko 110 000km bez problema i očekuju visoke performanse i pouzdanost...

Zanimljivo, jedva čekam... :D


http://www.motoblog.it/post/26365/mv-agusta-f3-la-piu-piccola-sportiva-media-mai-prodotta-costera-11500e
 
            Kak tek u listopadu 2011. ja sam drukčije pročitao tj. za proljeće,ak ga misle krajem ove godine u milanu prikazati,onda bi već do proljeća trebao biti spreman za prodaju a ne tek kad sezona završi,ako će u italiji koštati ko japanci cijena bi teoretski znači kod nas trebala biti manja nego za japanca obzirom da se na EU proizvode u hrvatskoj plača manja carina ili nikakva ovisno o kubikaži,a evo konačno i slike od naprijed je da je izdaleka al lijepo izgleda.
 
:slinavac: :slinavac: :slinavac:
a joj ako bude tako povoljna možda i prije 30ete dođe u moje ruke :mrgreen:
 
Peter Stingray said:
            Kak tek u listopadu 2011. ja sam drukčije pročitao tj. za proljeće,ak ga misle krajem ove godine u milanu prikazati,onda bi već do proljeća trebao biti spreman za prodaju a ne tek kad sezona završi,ako će u italiji koštati ko japanci cijena bi teoretski znači kod nas trebala biti manja nego za japanca obzirom da se na EU proizvode u hrvatskoj plača manja carina ili nikakva ovisno o kubikaži,a evo konačno i slike od naprijed je da je izdaleka al lijepo izgleda.
Nemam pojma, tako piše na linku, samo sam prenio neke detalje koji mogu djelovati najzanimljiviji.
 
5133950554_e64c49a7ba.jpg


MV-Agusta-F3-exhaust.jpg


MV-Agusta-F3-clutch.jpg


MV-Agusta-F3-tank.jpg




€11,500 - aaa ma nevjerujem.. premalo je to..

675cc F3 is currently making 137bhp at the crank and predicted that they should have that up to 140 by the time the three-cylinder enters production next October.

 
             Da službeno predstavljanje je sutra tako da se slike polako sve više i više pojavljuju,šteta što se ne vidi još od naprijed da li je drukčija od F4,ali me živciraju prva kočiona kliješta nisu mogli ona lijepa monobloc staviti kao na F4.
            A cijena je možda malo u EU iako neznam jel tih 11500 bruto il netto,al logički bi bilo bruto i kod nas bi to onda po mom izračunu trebalo biti oko 13900 e ili 102000 kn,tj. ipak nešto skuplje nego konkurencija 600 makar i to je super iako se ni nezna koliko će oni koštat druge godine obzirom na glupi yen znači možda će i koštat isto.
 
:slinavac: :slinavac: :slinavac: :slinavac:

ovi auspusi su mi jebenica (y) (y) ma cijeli motor je za prste polizati a cijena je i više nego fer iako je navedena cijena vjerojatno za italiju kod nas će sigurno biti veća ali nije ni bitno

prijave za pljačku fine u puli šaljite na pp :mrgreen:
 
Majstori dizajna i gotovo!  (y)
 
brijač said:
izgleda odlično,samo kolko mje talijanima za vjerovat u ''pouzdanost''na 110tkm??  :misli:

ma hebeš pouzdanost kad rikne objesiš u dnevnu sobu na zid kao onaj lik šta ima 916 na zidu
 
najebali su japajneri ako cijena bude konkurentna.jako lijep motor
 
FAST BIKES kazu da je vlasnik rekao da ce kostat oko 9000 eura za bazni model
a bit ce i naked model
 
Sline cure...  :mrgreen: http://www.motoblog.it/post/26818/mv-agusta-f3-mega-gallery-della-nuova-sportiva-media-tricilindrica
 
Dakle mogu se zadovoljit ECO norme i da ispuh bude "mraaak"...to je nešto što japaneri nikako nemogu prokljuvit  :mrgreen:
 
Priest said:
Sline cure...  :mrgreen: http://www.motoblog.it/post/26818/mv-agusta-f3-mega-gallery-della-nuova-sportiva-media-tricilindrica

               Hvala,konačno sve slike dostupne osim instrument ploče.