MV Agusta Rivale....

dovla said:
Meni je užas.. Kao da je ispao iz ovog sf filma s tom kruzom... Šta se dogodilo s muškim dizajnom?  :misli:

:mrgreen:
:undecided:
evo, ja ti ovo potpisujem. Fakat je sve to postalo premetrosexualno+++
 
stavio bi veliki vizir,52 litre kofer,dva bočna,stalak za gps,centralnu nogaru i meni super :)
 
črnomerec said:
stavio bi veliki vizir,52 litre kofer,dva bočna,stalak za gps,centralnu nogaru i meni super :)

Kad bi stavio te kofere, dobio bi nešto iz čega bi virio prednji kotač. :mrgreen: Motor odlilno izgleda ali je kao i Brutale, ali i svi ostali novi motori, fizički premali za prosječnog Rvata. :mrgreen:
 
Uglavnom procitam,pogledam i zadrzim svoje misljenje
No ovo je za naglas rec FUJ,UJFU,BLJAK..majcice mila :shocked:
 
zadnji kraj zgleda ko da su ga s motorkom radili
 
Ok, prvo nemam para da ovo kupim, ali nisam jalan i svejedno mi!
Ne znam stvarno koji nježnik se događa sa ovim proizvođačima, poznato je da ga većina "dizajnera" "voli primiti s leđa" i "voli držati u ruci" ali ovakve su stvari ipak previše! Ima još primjera na žalost ali ode sve u neku stvar.

U automobilističkom svijetu su poplivali neki crossoveri, "gradski terenci" slična spika kao i sa motorima.
Nemam novaca ni za terence ali i da ih imam teško da bih dao novce za neki "sportski gradski terenac". U samom svom nazivu "sportski gradski terenac" je sam sebi paradox! To je isto kao da mi neko ide prodati neke ribarske čizme za šprint na 100 metara i počme tumačiti da su jako udobne i kvalitetne...
 
Zapru said:
ovo mi stane i u lift  :mrgreen:

taman san mislia reć.. jesu ga mogli kako manjeg napravit??  :misli:

izgleda ko ibro 250
 
Sina ima li koji talijan a da tebi nije dobar? :mrgreen:

ovi od naprid izgleda ka dna50 i naravno...kako je red jelte (reka bi king) samo za talijane od 1.58cm
:mrgreen:
 
infinity said:
Sina ima li koji talijan a da tebi nije dobar? :mrgreen:

ovi od naprid izgleda ka dna50 i naravno...kako je red jelte (reka bi king) samo za talijane od 1.58cm
:mrgreen:
:LOL: :LOL: honda koju slazu u italiji  :mrgreen:
 
svaka cast talijanima za tuono 1000r...to mogu vozit ovi dinaroidi ka sta sta ja.
sigurno je tu liniju dizajnira neki zabar od 2 metra,dok je ovi dizajner  mv aguste sigurno neki talijan,koji je visok ka i kanta za skovace sa splitske rive :mrgreen: