MX - SAVSKI MAROF - USKRŠNJI PONEDJELJAK

Koko

New member
Svekolikom moto-puku poznato okupljanje na stazi "Pepačev Breg" 09.04.2012., kako bi mogli pratiti drugu ovogodišnju utrku za prvenstvo države, B-ligaše, žene i veterane. Još nismo odlučili hoće li biti blato do vrata ili prašina do koljena (ajd, bumo probali ovo svest na normalnu mjeru :wink: ) , ali da bude zanimljivo, to svi znamo. Cijene ulaza, klope i pića simbolične, zadovoljstvo vrhunsko. Vidimo se. Bok.

p.s. ...zaboravio, početak oko 11.30h po zapadnohrvatskom vremenu.



(Powered by frubar.net)

...konačno, pala je i kiša, prašine nema :wink: , a blata, ma , taman kak treba biti za dobar cross. Se vidimo?
Bok
 
...da dignem malo, toliko da vam slučajno ne promakne :mrgreen: . Bok
 
Neizostavna trka, konacno bu izgleda staza kak treba, ne ko proslih godina, blato do koljena ili snijeg.
 
:021:
super, najjači su bili klinci od 5-7 godina.
M.Kelava ima strašnog potencijala, kako klinac rastura u klasi 85, strava.
Neka organizatori ne shvate kao kritiku, nego kao dobronamjernu opasku, ona ograda koja okružuje jedan dio staze, (željezna mreža), neka pobruse one šiljke koji vire na vrhu cca 1.5cm, lakše će biti i nama i klincima  :misli:
 
Je se negdje mogu procitati ukupni rezultati, znaci od svih MX2 i B liga i MX open :misli:
 
    DAN  POSLIJE
  Utrka je odrađena. Nadam se da ste uživali u borbama naših hrabrih crossistica i crossista. Što se tiće sportskog dijela, mislim da ste svi zadovoljni otišli svojim domovima. Organizacija je bila "dobra", mada bih ja , kao tajnik utrke i član organizacijskog odbora pronašao i pokoju primjedbu. No, čovjek uči dok je živ, pa ćemo i mi sve pomno izanalizirati i pokušati popraviti neke propuste koji su se dogodili.
Ovdje bih htio zahvaliti malobrojnim entuzijastima iz kluba koji su uložili puno truda u pripremu ove utrke, našim prijateljima sucima iz  MKK  Jaska i MCK 97 koji su popunili dio sudačkih mjesta te našim malobrojnim i utoliko vrijednijim sponzorima.
  Slijedi nam veliko preuređenje startne rampe i same staze kako bismo ishodovali licencu za naredne godine.
Kako nisam imao vremena slikat, molim sve koji imaju kakove foto ili video zapise da ih "priljepe".
Vidimo se iduće godine.Bok
 
vladof said:
I mala prva u 50 ccm.

Mia Ribić... upamtite to ime...  :wink:

Vidimo se 22.04. u Petrinji...  (y)

036gme.jpg


013ix.jpg


004dgm.jpg


015kl.jpg


018za.jpg


017uz.jpg
 
Evo konacno malo slika. Na prvoj i drugoj  naš As proučava kak se to vozi.
 
vladof said:
Evo konacno malo slika. Na prvoj i drugoj  naš As proučava kak se to vozi.

Jebemti asa kaj se zakamufliral, još sam si mislil kak to da ga nema, znam da je prestal voziti ali poBogu ni valjda i prestal piti...  :mrgreen:
 
[  Slijedi nam veliko preuređenje startne rampe i same staze kako bismo ishodovali licencu za naredne godine.
[/quote]

Samo naprijed  (y) jer tradicija se mora nastaviti, a ja u vaš trud i zalaganje uopće ne sumnjam