mz kuplung

nikolagsxr1000

New member
Bok kako rijesiti problem proklizavanja kuplung kod mz-250 etz¨? Ili ak ima neko za prodat ispravnu korpu da se ne mucim z ovim  :D
 
nikolagsxr1000 said:
Bok kako rijesiti problem proklizavanja kuplung kod mz-250 etz¨? Ili ak ima neko za prodat ispravnu korpu da se ne mucim z ovim  :D

Jadranko Trkulja: 035 276 302, Bukovlje ( Sl. Brod ) - expert za sve te drloge, a djelova ima i novih i polovnih  :wink:

Ivo Vidurinović: 098 928 3650, Feričanci ( Orahovica/Našice )
 
Hvala na odgovoru ali malo su daleko da idem do njih  (y) ima ko blize da mu se mota kakva stara korpa od mz-e na tavanu ili radioni  :D  :LOL:
 
http://www.starikotaci.hr/forummz/index.php

ovdje ima dosta ljudi  :mrgreen:
 
nikolagsxr1000 said:
Hvala na odgovoru ali malo su daleko da idem do njih  (y) ima ko blize da mu se mota kakva stara korpa od mz-e na tavanu ili radioni  :D  :LOL:
ako se tvoja korpa provrtila na konusu rukavca radilice nemoj izmišljati nikakova kemijanja nego u cilju spašavanja radilice potraži stručnjaka da ti ugradi NOVU KORPU KVAČILA !!!!
 
zvonko situm said:
ako se tvoja korpa provrtila na konusu rukavca radilice nemoj izmišljati nikakova kemijanja nego u cilju spašavanja radilice potraži stručnjaka da ti ugradi NOVU KORPU KVAČILA !!!!
glas razuma (y)
 
zvonko situm said:
ako se tvoja korpa provrtila na konusu rukavca radilice nemoj izmišljati nikakova kemijanja nego u cilju spašavanja radilice potraži stručnjaka da ti ugradi NOVU KORPU KVAČILA !!!!
pa sta ne ide na konus radilice lancanik...koji je povezan trorednim lancem sa korpom kvacila koja stoji na uobicajenom mjestu...na ulaznom vratilu osovine mjenjaca.... :misli:

istina..nisam dugo radio mz...ali mi se cini da je nekakav slican sistem...davno je to bilo... :mrgreen:
 
bmw m 5 said:
pa sta ne ide na konus radilice lancanik...koji je povezan trorednim lancem sa korpom kvacila koja stoji na uobicajenom mjestu...na ulaznom vratilu osovine mjenjaca.... :misli:

istina..nisam dugo radio mz...ali mi se cini da je nekakav slican sistem...davno je to bilo... :mrgreen:

nesto to tebi kroz maglu se nazire al aj objasnit cu

manji modeli MZ-a imaju na radilici lancanik a preko lancanika i dvorednog lanca se prenose okretaji na kvacilo koje je na vratilu osovine mjenjaca.

a veći modeli imaju kvacilo direktno preko konusa na radilici te se tako dalje prenose okretaji na mjenjac.
 
treba mi klip za mz  250 ts! klip je 69,48mm,3 karike. Je ima netko?  mob: 091-949-53-72 moze i sms. hvala.
 
shPINa said:
treba mi klip za mz  250 ts! klip je 69,48mm,3 karike. Je ima netko?  mob: 091-949-53-72 moze i sms. hvala.


Jadranko Trkulja: 035 276 302, Bukovlje ( Sl. Brod ) - expert za sve te drloge, a djelova ima i novih i polovnih  :wink:

Ivo Vidurinović: 098 928 3650, Feričanci ( Orahovica/Našice )    (y)
 
KING RR said:
Jadranko Trkulja: 035 276 302, Bukovlje ( Sl. Brod ) - expert za sve te drloge, a djelova ima i novih i polovnih   :wink:

Ivo Vidurinović: 098 928 3650, Feričanci ( Orahovica/Našice )    (y)
hvala,javim ako sam sto sredio. (y) (y) (y)