Na ćevape u Bosnu

bev

New member
Spontanka, čista spontanka..Jučer, subota 10 sati, našli se nas četvorica u bircu s željom da odfuramo kojih 50-ak ili nešto malo više kilometara.
Počelo je s ovim (kolač imenom Srneći hrbat, ali nakon 20-am minuta provedenih u crnom koferu na +25C :)):
url=http://fodi.frubar.net/files/FCB58CF3-DE7F-5040-A522-C95FE95C02AE.jpg]
FCB58CF3-DE7F-5040-A522-C95FE95C02AE_thumb.jpg
[/url]

Di bi mogli? Ajmo desnom stranom Save, ajmo..I tako km na km pijemo cugicu u Sisku..U Sisku smo sreli meni neke nepoznate ljude dobrog srca   :icon_super:, koji su mi "sredili" zelenu kartu - ne onu za USA naravno    :mrgreen:. Zelena je bila neophodna, jer je pala ideja da skočimo do Bosne na ćevape.

Bila je jedna interesantna situacija kod prelaska naše carine; dajem ja svoje dokumente cariniku, a u ruci držim i novčanik jer ga nisam mogao nigdje odložiti, dokumenti na novačaniku, a lik bez beda meni vuče novčanik iz ruke    :mrgreen:, reko opaa, polako stari, znam da si naviko, ali daj se malo kontroliraj..
Kako bi reko jedan poznati: "Ne bi ja, ali ruka - kurva sama ide"   :mrgreen:.
Na bosanskoj strani pita me carinik što je neki moto susret (vidjevši nas trojcu), ja reko ne idemo na ćevape   :mrgreen:. To ga je bacilo u trans pa nas ni dokumente nije tražio. Na izlasku strogo nam prilazi i kad nas je prepoznao sam nam je mahnuo uz osmijeh od uha do uha    8).

Pao je prijedlog da se zaletimo do Sunje i pogledamo lokalni moto susret što smo i učinili:

Picture001-4.jpg

Picture002-4.jpg

Picture003-3.jpg


Picture006-3.jpg

Picture007-3.jpg

Picture011-4.jpg

Picture012-3.jpg

Picture014-2.jpg

Picture015-2.jpg

Picture016-3.jpg

Picture019-2.jpg



put prema Jaski

Picture020-3.jpg

Picture023-2.jpg




Picture026-2.jpg




Lijepa priroda i mjesto no mi smo požurili da stignemo do Jaske.


marnuli grahče, slušali bend koji odlično svira, ali ga je teško slušat   :mrgreen:, gledali moto igre i otisnuli se kući. Doma sam stigao u 11 sati tak da je ispalo da sam na putu proveo 12-13 sati   8). Ispalo je sveukupno 300-injak km i lijepi dan, u Zgb-u je čujem prala kiša, a ja sam još uspio i izgoriti    :shock:
 
picoda said:
...i di su cevapi?  :wink:

Ne znam kak da kažem, ali neobjašnjivo su nestali  :mrgreen:, nisam stigo niti slikat  :D, glad je prevladala 8)..
 
bev said:
Ne znam kak da kažem, ali neobjašnjivo su nestali  :mrgreen:, nisam stigo niti slikat  :D, glad je prevladala 8)..
Nešto mi je poznata takva situacija!!!  (y)
 
Makadam i to mokri, taman stigli poslije kiše, lokva na lokvi, rupa na rupi  :mrgreen:..
 
Toma HR said:
Dobro druženje, ali premalo slika i neznamo kaj se ono vrtilo i jeli bilo jestivo! :mrgreen:

To je bio vol, ali ga mi nismo dočekali iako smo imali bonove za njega  :). Ovaj put nisam stigao toliko slikat, jer su neke druge stvari skočile u prvi plan, ali drugi put bum to popravil  :wink:.
 
A da ste se zaletili u bihać na susret.. :misli: Bilo je i tamo ćevapa! :mrgreen:
 
skuco said:
A da ste se zaletili u bihać na susret.. :misli: Bilo je i tamo ćevapa! :mrgreen:

Nisam znao, ali i ovako smo obišli dva susreta (Sunja, Jaska) plus vožnjica, cugice (neznam da li bi sve stigli)...Nismo se pripremali već pustili da nas cesta vodi - stihija  :mrgreen:..