na sv. Juru

krampus

New member
Evo u maloj organizaciji ekipe sa DU MOTO foruma.. pozivamo sve VAS koji ste u mogucnosti da nam se pridruzite na nasem jednodnevnom izletu na sv. Juru iznad Makarske. Negdje mozemo organizirati nekakvu gradeladu a za ostalo cemo se dogovoriti. Za sada Joke (sa motori.hr) sigurno ide, a za ostale tu je link na DU MOTO forum

http://www.du-moto.com/forum/viewtopic.php?t=1085
 
Sv. Jure je zakon, ovdje ima dosta fotki:

http://www.motori.hr/forum/index.php/topic,15995.25.html
 
Tko te vidi  . . .
ima jedno mjestašce 2-3 km prije vrha sa lijeve strane gdje Makarani i dr redovito pečenjare  - naravno ribe.
Pozdrav
JURICA
 
hvala lijepo na savjetima. Naravno da necemo loziti vatru na nepropisnim mjestima, to je vise bio kao prijedlog... nego nitko se nije izjasnio bili isao s nama?
 
krampus said:
hvala lijepo na savjetima. Naravno da necemo loziti vatru na nepropisnim mjestima, to je vise bio kao prijedlog... nego nitko se nije izjasnio bili isao s nama?

e da mi nije 4xxkm do podnozja
:)
a i bio prije mjesec dana
 
niksa said:
moze bit da sam pogrijesio, al svejedno ne dozvoljavaju otvorenu vatru lozit.
Zadnji put kad sam bio skrenija prema Vošcu 1 km kad se skrene sa "glavne ceste" na odmorištu naišao na tragove loženja.Ima i neki zidani objekt mislim da ne bi tribalo biti problema,a ako bude..........Ima i zog za balote :mrgreen:
 
pa valjda je negdje u okolici dozvoljeno nalozit vatru i napravit gradele... a.. dobro ako je to BAS TOLIKI problem.. izdvojit cemo neku kunu i poci jesti negdje :).. ma meni je najvise do druzenja..
 
neki sa DU MOTO foruma ce ici i sa autom jer nisu u mogucnosti ici sa motorom, pa cu njima uvaliti gitaru da mi nose,...hej nikad ne znas kada se moze ukazati prilika da zapjevamo :)
 
krampus said:
neki sa DU MOTO foruma ce ici i sa autom jer nisu u mogucnosti ici sa motorom, pa cu njima uvaliti gitaru da mi nose,...hej nikad ne znas kada se moze ukazati prilika da zapjevamo :)
jasam nedavno biciklom bijo .. iz splita 2x gore i nazad