na sv. Juru

mi smo ovu zimu naprevili dir i uspili smo nekih 5oom doc do vrha .a nebi bilo lose ponovit bez sniga pa cak i ovi vikend.
 
djuka007 said:
Da ne otvaram novu temu evo ove iz paucine.
Dakle bacio bi djiric do Sv.Jure preko Makarske pa me interesira s obzirom da nikad nisam bio o kakvoj se cesti radi, ima li nekih ogranicenja ili zatvorenih dionica, predpostavljam da se placa prolaz kroz park prirode i sl.
U biti svaka informacija je dobrodosla.
Pa šta ne pitaš tamo di triba?  :LOL:
 
WD-40 said:
vajalo bi se opet skupit... nismo vise od 6godina :)  Ugl platis ulaz i uzivas... cesta je asvalt malo greziji i zasut tu i tamo sljunkom a ponegdje i konjskim izmetom.... uzeg profila pa svakako očekivat nekoga iz kontra smjera. NBa vrhu je znatno hladnije pa uzest adekvatnu odjeću (y)
Nisam bio odavna i vidis moglo bi se poć dok su koliko-toliko ljepa vremena (y)
I onda ponovit peku u Opačka, za vidit je li se popravija od zadnjeg puta (čekanje)... :mrgreen:
 
Shepa said:
I onda ponovit peku u Opačka, za vidit je li se popravija od zadnjeg puta (čekanje)... :mrgreen:

Pa i ponovljena je jučer :mrgreen:

I spizza je prva liga, nakon one katastrofe od spizze šta smo BaRrba i ja jeli okolo Karlobaga ovo je restaurant sa 5 stars :mrgreen:
 
Pogled je fantastičan iako mi je ovo peti put da sam bija ali uvik ponovno oduševljava.
Naravno moja kičma nije baš oduševljena bila :mrgreen:
 
Bem ti misa ja i zaboravio da sam zaboravio staviti slike sa zadnjeg izleta....

Sent from my HTC One using Tapatalk