na županijskoj cesti između Vinkovaca i Rokovaca

Status
Not open for further replies.

danc00

New member
http://www.index.hr/vijesti/clanak/nije-imao-kacigu-a-vozac-je-vozio-prebrzo-u-nesreci-kod-vinkovaca-poginuo-suvozac-na-motociklu/735779.aspx?fb_action_ids=785390111471273&fb_action_types=og.recommends

R.I.P.

No ovakvi vozači motocikla kvare sliku o motociklistima...pod utjecajem alkohola i još vozio čovjeka bez kacige, pa ga ubio!
 
danc00 said:
http://www.index.hr/vijesti/clanak/nije-imao-kacigu-a-vozac-je-vozio-prebrzo-u-nesreci-kod-vinkovaca-poginuo-suvozac-na-motociklu/735779.aspx?fb_action_ids=785390111471273&fb_action_types=og.recommends

R.I.P.

No ovakvi vozači motocikla kvare sliku o motociklistima...pod utjecajem alkohola i još vozio čovjeka bez kacige, pa ga ubio!
Molim te da mi odgovoriš samo sa DA ili NE.Dali si ikada sjeo na motor bez kacige?Sve ti je jasno.Bez filozofiranja. Da ili Ne?


 
makarije said:
Molim te da mi odgovoriš samo sa DA ili NE.Dali si ikada sjeo na motor bez kacige?Sve ti je jasno.Bez filozofiranja. Da ili Ne?

Ili sa 5+ piva u guzici....
 
makarije said:
Molim te da mi odgovoriš samo sa DA ili NE.Dali si ikada sjeo na motor bez kacige?Sve ti je jasno.Bez filozofiranja. Da ili Ne?

NE!

I ovo NE ti je NE za bez kacige i dal sam pijan sjeo! Čak nije ni stvar u kacigi, znam ja da nije ona svemoguća, i ko zna možda ću i vozit bez nje do mjesta ili po kruh, ali drugo je izazivat vraga!

Nemoj mi frende molim te uopće pokušat nekaj reči u vozačevu obranu...lik je ubio suvozača, pa nije to igračka ljudi moji, ja i da uzmem nekog bez kacige, dao bi mu svoju i vozio 10km/h ispod propisa(ak imam u guzici). Pa nisu to stvari s kojima se možeš igrat...to se može klincima(čak ni njima se ne bi smjelo) dogodit, ali ne zrelim ljudima!
 
Zrelim ljudima pod utjecajem alkohola? A pokojni je nagovarao vozača da ga poveze dok ovaj nije pristao jer nije imao drukčiji prijevoz u Vk.

Želim reći da stvari nikad nisu crne ili bijele.
Pokoj mu duši.
 
Cijela situacija oko ove nesreće je nešto loše i ne daj Bože da nikome dogodi, ali...
Osobno poznam vozača i to već 10-tak godina!
Ovdje govorimo u čovjeku (vozaču) koji je iznimno pristojan dečko! Miran, skroman, nije bahat, nije čovjek koji traži probleme, ima svoj obrt koji je nedavno otvorio, bori se tiho i marljivo za svoju obitelj. Gotovo sam siguran da svi koji ga poznaju imaju samo riječi hvale za njega... E sada... Dogodilo se to što se dogodilo! Osobno ne znam sve detalje oko nesreće, ali je glupo govoriti da je dečko loš, zao, da je to učinio s namjerom, daje neodgovoran ili slično...

U postu prije ovoga sam pročitao da ga je pokojnik nagovarao da ga poveze!?

Ljudi... Nemojte suditi nikome ako niste sigurni što se dogodilo. Istina, piše da je vozio pod utjecajem alkohola!? Kolikim utjecajem!? Jednog piva pa je imao 0,51 promil ili je popio kantu rakije!? To ne piše, nego sada mi svi pretpostavljamo i gradimo svoje mišljenje na temelju pretpostavki i šturog novinarskog članka... Jeli se mlada vozačica kretala ili je stajala svojim vozilom?! Jeli imala osvjetljeno vozilo u noći!? Jeli suvozač možda inicirao nesreću svojim (ne)ponašanjem na motociklu? Jeli divlja životinja ili nešto drugo odvuklo pažnju vozaču, itd...?

Nemojte suditi ako niste sigurni da imate baš sve činjenice koje su dovele do ove tragedije!
Žao mi je pokojnika i sućut obitelji, ali što se stvarno dogodilo-činjenično stanje će utvrditi policija i pravosudna tijela!

 
danci zreli ljudi odgovaraju za svoje postupke...  :?

da je seo klinca kao suvozaca bez kacige...ja bi ga prva osudila ... ovako suvozac je bio svjestan rizika (uvjetno receno ) ...proglasiti nekog ubojicom :misli: eeee za to treba imati dokaze :? ili muda 8) pa i vozacu je zivot,u datom trenutku,bio ugrozen.

 
Neodgovorno je voziti nekoga bez kacige.
Neodgovorno je piti prije voznje.

To nema veze sa pravosudjem, vozacicom automobila, namjerom ili nasim misljenjem.
 
Status
Not open for further replies.