nacrti za crash bar KLE

Zrile

Active member
posto nemam bas nekih opcija, odlucila sam si sama napravit crash bar za KLE...

kupit cijevi, odnest ih bravaru pa cemo nekaj bravar i ja skemijat...

ali trebao bi mi nekakav nacrt, malo detaljniji, trazila sam po netu ali nisam uspijela naći...

pliz help!  :(
 
Moze li ovo ista pomoc nije nacrt ali je slikica
http://motocikli.com/forum/index.php?topic=400.0
 
vickodu said:
Moze li ovo ista pomoc nije nacrt ali je slikica
http://motocikli.com/forum/index.php?topic=400.0
mozda bude...to ja necu znat dok ne dodjem do bravara...
ako imas jos tko kakvu slicicu s dimenzijama jos bolje...

kad zgotovim sve budem stavila slikice da vidite kak zgleda  uradak :mrgreen:
 
uz tu cijev kupi mu i elektrodu i šajbu za brusilicu  (y)
 
markookram said:
uz tu cijev kupi mu i elektrodu i šajbu za brusilicu  (y)
pa ja bum brusila... kaj ti je?  :misli:  da propustim najvece veselje homemade uratka?  :mrgreen:
 
taj bravar mora biti zaljubljen u tebe ili ce uradak ispasti skuplji od originala.
:mrgreen:
 
Zrile said:
pa ja bum brusila... kaj ti je?  :misli:  da propustim najvece veselje homemade uratka:mrgreen:
Sam pazi s bravarom da ne svane na netu vas homemade uradak  :mrgreen:
 
Zrile said:
posto nemam bas nekih opcija, odlucila sam si sama napravit crash bar za KLE...

kupit cijevi, odnest ih bravaru pa cemo nekaj bravar i ja skemijat...

ali trebao bi mi nekakav nacrt, malo detaljniji, trazila sam po netu ali nisam uspijela naći...

pliz help!  :(
Evo ti link pa pitaj njih.Tu imaš sve kaj se tiće paKLEnog. :wink:
http://forum.adventurer.hr/
 
bobo RR said:
Sam pazi s bravarom da ne svane na netu vas homemade uradak  :mrgreen:
molim te da ovakve komentare zadrzis za sebe ...

zapravo ne treba mi nista vise... sto se mene tice tema se moze zbrisat a ja bum se snasla na neki drugi nacin

hvala!
 
sad se ona kao ljuti!  :mrgreen:

pogledaj ovo i kontaktiraj covjeka, kaze da daje sve savjete i mjere....
http://motocikli.com/forum/index.php?topic=400.0
Ja osobno ne vidim neku veliku svrhu tih crash barova, jedan sudar u ZG + lagano klizanje pa Alpama i rezultat je puknut stitnik za ruku! Ostalo su beznacajne ograbotine. Puno je pomogao top-case, pa je malo on zguljen umjesto plastika.

Osobno ne bih stavljao kojekakve nakarade, a posto svi traze cca 900kn, ipak bih pljunuo lovu za original H&B i uzivao. Ovim nasim nadrimajstorima ne bih priustio zadovoljstvo....
btw. racunaj i na povrat MWST.
 
Zrile said:
mozda bude...to ja necu znat dok ne dodjem do bravara...
ako imas jos tko kakvu slicicu s dimenzijama jos bolje...

kad zgotovim sve budem stavila slikice da vidite kak zgleda  uradak :mrgreen:

Probaj nači Đahu tu na forumu ili CroKicka
pitaj za kontakt, vjerujem da bi ti to on mogel napravit. :wink:
 
ove sam ja radio doma na kovačkoj vatri. u tri točke s obujmicama tj. ništa na motoru nije bušeno niti vareno. nosači su defenitivno čvrsti samo je velika gnjavaža to posavijati a još veća napraviti oba ista :).
u svakom slučaju, stavljam slike ako nekoga zanima.
inače nosači koji se savijaju bez valjaka za tu cijev budu ružni jer se pri savijanju cijev skuplja u smjeru savijanja i širi u bočnim smjerovima.
sve u svemu, ne bi to nikome preporučio jer nije vrijedno truda niti živaca niti novaca. najjeftinije je kupiti gotove.
pozdraf, Kruno
 
ovo tu bu vam se sve spigalo i pozabijalo u kiler i blokove...  dajte male osnovnoškolske fizike u planiranje

pogle kak stunterski kavezi izgledaju
 
bas to sto je red rekao.. kod prvog pada ce vas se saviti i strgati plastiku, na prednjim vrgovima treba zavariti sipku koja ce sprijeciti da se kao oci okrenu stitnici prema van ili prema nutra. Uak oodu prema van prilikom pada strgati ce plastike.. ako odu prema nutra probiti ce killer.. u svakom slucaju nevalja, inace meni je kle opao nekoliko puta u garaci.. i pao je na rucku i kofer.. malo ogrebotine na koferu i utezima cak niti rucice nisu pukle.
Tako da ili dobro osmisliti gard da poprecnim ojacanjima ili dobar kofer...