NAGRADA ZA PRICU - BOMBA

Robert S

New member
Danasnja vjest koju sam procital na www.motori.hr da sam osvojil prvu nagradu u MOTO PRICI dobro me zdrmala. Puno hvala svima, vidimo se u subotu u PIT-u.
 
Daj me samo podsjeti, molim te, ko je prvi glasao za tebe? A? I time bitno skrenuo pažnju na cjelokupnu tvoju pojavu. A? :LOL:

Čestitam majstore!!! Vidimo se u subotu. Pošto ja dolazim iz Splita, kad dožeš tamo, viči "RIVIII". da budu dva padobranca, a ne samo jedan!
 
Rivi said:
Daj me samo podsjeti, molim te, ko je prvi glasao za tebe? A? I time bitno skrenuo pažnju na cjelokupnu tvoju pojavu. A? :LOL:

Čestitam majstore!!! Vidimo se u subotu. Pošto ja dolazim iz Splita, kad dožeš tamo, viči "RIVIII". da budu dva padobranca, a ne samo jedan!

Faca si RIVI, hvala!
 
Ma gledaj, tija sam samo reć da mi je tvoja priča najbolje legla. Aj, sad si "uboa" i dio opreme. Pomalo.
A vidin da si iz Čakovca. Dolazin ja u petak ujutro tamo kod Tomeeja, pa možemo skupa zapalit navečer za Pit, biće nekakvo plesanje na štangi, a ja spremam tange, brijem noge...

Aj, sad kad si već pisao o motoru, daj i koji postić o vožnji, kad odvoziš.
 
Robert S said:
Danasnja vjest koju sam procital na www.motori.hr da sam osvojil prvu nagradu u MOTO PRICI dobro me zdrmala. Puno hvala svima, vidimo se u subotu u PIT-u.

Roberte, trebao bi odabrat boju i velicinu pa onda ao bas nece pasati, onda je lako zamjenis.
 
Rivi said:
Ma gledaj, tija sam samo reć da mi je tvoja priča najbolje legla. Aj, sad si "uboa" i dio opreme. Pomalo.
A vidin da si iz Čakovca. Dolazin ja u petak ujutro tamo kod Tomeeja, pa možemo skupa zapalit navečer za Pit, biće nekakvo plesanje na štangi, a ja spremam tange, brijem noge...

Aj, sad kad si već pisao o motoru, daj i koji postić o vožnji, kad odvoziš.
E jebiga,ja se sad napalio...
:mrgreen:
 
Robert S said:
Danasnja vjest koju sam procital na www.motori.hr da sam osvojil prvu nagradu u MOTO PRICI dobro me zdrmala. Puno hvala svima, vidimo se u subotu u PIT-u.

Zdrmat ce tebe ceh za pijacu koju ces pozvati u subotu!!!!

:cool:
 
si vidio rivi kako znamo mi moderatori nanjusit pravu pricu !!! :mrgreen:
 
Robert S said:
2 vlucic: nije beg cicija

Bolje ti cuvaj pare za opremu, nemoj mi u tim godinama navuci jos kakvu reumu ili nekaj pa da te zena doma pila...

:wink:
 
vlucic said:
Robert S said:
2 vlucic: nije beg cicija

Bolje ti cuvaj pare za opremu, nemoj mi u tim godinama navuci jos kakvu reumu ili nekaj pa da te zena doma pila...

:wink:

Pa nisu to jos kriticne godine, jos mogu spavati bos
 
Molim da održiš tradiciju dolazaka iz Čk i da se bez torte ne pojaviš.Više o tome pitaj Tomee-a! :wink:
 
I ja ti cestitam... :cool:

I hvala svima koji su glasali za mene :banana: :hug:

Vidimo se u subotu!
 
Cigla said:
Takac-makac! :mrgreen:
:LOL: ... Cici - mici na šibici! :mrgreen:

Čestitam sretnim dobitnicima! Veselim se plesačima na štangi u subotu i skupljam tolare po kući :mrhappy: ... ovim putem bih samo htjela pozdravit svoju prijateljicu Teyu! Booook! :hello:
 
A glazbena želja :mrgreen: