nagrade

sfreak

Active member
Pratim malo zadnje happeninge i jasno mi je da pehare dobivaju prvih 5 vozača, jel to u svim klasama tako ili samo u seriji i Nolimit, koliko ih dobiva nagrade u timskoj Nolimit i serija utrci?????????

I usput zar se prije nisu dobivale malo vradnije nagrade,u stilu oklopa,guma,i ostalih stvari ili su sad organizatori (Đuro i Moto Puls) pali na prosjački štap a termini svi krcati  :misli: :x mislim da najbolji zaslužuju i bolje nagrade od pehara.

Stvarno me zanima šta ostala ekipa forumaša i trkaća(posjetitelja Grobnika)misli o tome............................................................
 
Ja osobno mislim da ovo spada u Moto sport...

:misli:
 
dobivaju se nagrade
u 4mj kad sam bio prvi na đuro kupu dobio sam pehar, brake cleaner i mali wd,
u 5mj kad sam bio prvi u đuri i nolimit600 i u fristajlu malo se fond nagrada smanjio, dobio sam tri pehara :mrgreen:
a prije kolko sam gledo stare motopulseve vidio sam da su se dobivali oklopi itd
 
Je da, čim više love zaradi to daje manje nagrade, tak da i nikakve ne daje nebi bilo ništ čudno jer se i ovak i onak skupi jako puno ljudi.  :palacdolje:
 
Decki kaj je vama to je racin for fun :jesus:. A ne for nagrade :LOL:
 
Pitbull said:
racing for fun je jedno a motohappening drugo ili  :misli:

Nije jedno te isto ti je prema tome nmas se stazalit samo gas utrkivaj se za slavu :mrgreen: