Naj (ne)zgoda u smještaju na putovanjima

Mrs.O

New member
Ja sam imala jednu zgodu na putovanju, jest nije bilo sa motorom ali napišite možda ste imali  nešto slično na vašim putovanjima s motorima .
http://olivmaxhr.blogspot.com/2006/06/ljetovanje-preko-generalturista.html
 
Pa ti si bome ko i ja, a ja mislio da sam zajebani i da sam jedini kojem se da gnjavit sa sustavom, samo naprijed tuži ih i za duševne boli i za to kaj je dijete tamo plezilo i nadrobi još toga. Sretno i baš me zanima kako bude prošlo  (y) (y) (y)
 
Nije prvi put da neka tako veća kompanija poput General turista prodaje muda pod bubrege....  :palacdolje:
Svaka čast na povratnom udarcu (tužbi) i sretno na sudu!!!!!  (y)
 
zasto  mi sve to ne cudi s obzirom da zivimo u Hrvatskoj?!?...

nadam se da cete rijesiti to u sto kracem periodu....

 
Nema se kaj dodati. Mi smo zemlja u tranziciji-od loseg na aljkavo.
 
sad dok nam obalu pokupuju talijani i švabe valjda bu nekaj bolje  :mrgreen:
 
Hevinio said:
sad dok nam obalu pokupuju talijani i švabe valjda bu nekaj bolje  :mrgreen:
Kaj imas protiv Austrijanci?
 
33 said:
Nema se kaj dodati. Mi smo zemlja u tranziciji-od loseg na aljkavo.

Rekao bih da je ta aljkavost ipak rezultat naseg juznjackog mentaliteta :wink:: u Grckoj, Italiji, juznoj Francuskoj i Spanjolskoj sam dozivio toliko slicnih aljkavosti da ponekad pomislim kako bi se Hrvatska trebala jos bolje potruditi u tako ostroj konkurenciji aljkavih nacija.  :D
 
Ja bih rekal da fali "ordnung und disciplin(kicme)", a japica bi rekel da:" ih tre se z bikovicom navosciti,lenscine jene"
 
33 said:
Ja bih rekal da fali "ordnung und disciplin(kicme)", a japica bi rekel da:" ih tre se z bikovicom navosciti,lenscine jene"

Hm... Arbeit macht frei?  :wink:
 
koji sluganski mentalitet...
a sto ste vi osobno napravili da ne bude tako u ovoj drzavi?

zapadno, istocno, sjeverno i juzno od RH ima takvih sranja i ljudi u drugim zemljama, negdje vise negdje manje, koriste sustav za ispravljanje toga ( citaj, naplatu odstete )

kad bude vise ljudi kao sto su autori prva dva posta u ovoj temi  (y), a manje ovih drugih, tada ce sasvim sigurno bit manje takvih dogadjaja
 
Ljudi, pa svaka čast iznenadili ste me podrškom.  :D, Već sam bila i zaboravila na ovaj post jer su ljudi samo gledali nitko nije ništa odgovarao, Hed, terorist.  (y).
Tužba je već tri godine na sudu, vidjet ćemo ...