Najbržiiiiiii

Lowrider

New member
Trenutačno vozim Kawasaki ZX9R Ninja. Nije mi dovoljno adrenalina.
Želim kupiti najbrži serijski proizvedeni motor. Koji je to?
Negdje kažu ZX12R, negdje Hayabusa, Agusta???
Molim par savjeta. Želim imati najjači stroj ne cesti, bez obzira na izgled ili cijenu.
 
kolko ja znam hayabusa i zx12, kao i svi ostali japanci, su limitirani sad na 300 km/h (299) ali za sve te blokade postoji caka kako ih skinut tj. zaobic.
prvi model hayabuse iz '99. po mojim saznanjima s retrovizorima ide 318 a bez retrovizora 326 km/h. navodno englezi izmjerili.
 
ovo je previse providno

ti ako bi vozio ninju 9 bi bio toliko u elementu da bi znao koji je serijski motor danas najbrz, poslije toliko grmljavine i toliko leda je palo sa novim 1000 da i onaj koji ima tomosa je izbuljio oci u svjetu motociklizma
nego ja ti zelim dobrodoslicu i prije svega DOBRO JUTRO
 
<<<ti ako bi vozio ninju 9 bi bio toliko u elementu da bi znao koji je serijski motor danas najbrz,


Potpuno sam istu stvar pomislija!
Zato ti i ja želim samo dobro jutro! :p :D
 
Ja ti znam koji ti najbrze trosi ulje! To ti je skoro isto!
A sad bez zajebancije najbrzi ti je Ruski Uraljinokov ima 796 kw i teoretska brzina mu je 760 km/h kosta 125 000 funti a registracija ti je nevjerojatnih 1100 kn, ima 3 sjedala i zadnju gusjenicu tako da se mozes voziti i po snjegu, vozi na smjesu titanskog oksida sa smjesom kozje brade i kvasinovog oktanskog dima imas ga u Zagvozdu na pumpi pored ljevog borika skrenes desno pa uprtinom ravno jedno 300 m !!!
Info na broj 000340 67654 23215 987 kucni 232 sobni 45 kanal 6 trazi Konstandina reci da te poslao Duro iz Kamena gornjeg kraj sela Prnjaka zna ce on-isli su skupa kod Suje na kawu joj kako rodo pece kawu a zena mu je do jaja - bila je najjaca "zvezda" u cirkusu tako vidis namas frke samo uvijek pitaj za informaciju! Pozdrav i sretno!!! :mrgreen:
 
Splico said:
Ja ti znam koji ti najbrze trosi ulje! To ti je skoro isto!
A sad bez zajebancije najbrzi ti je Ruski Uraljinokov ima 796 kw i teoretska brzina mu je 760 km/h kosta 125 000 funti a registracija ti je nevjerojatnih 1100 kn, ima 3 sjedala i zadnju gusjenicu tako da se mozes voziti i po snjegu, vozi na smjesu titanskog oksida sa smjesom kozje brade i kvasinovog oktanskog dima imas ga u Zagvozdu na pumpi pored ljevog borika skrenes desno pa uprtinom ravno jedno 300 m !!!
Info na broj 000340 67654 23215 987 kucni 232 sobni 45 kanal 6 trazi Konstandina reci da te poslao Duro iz Kamena gornjeg kraj sela Prnjaka zna ce on-isli su skupa kod Suje na kawu joj kako rodo pece kawu a zena mu je do jaja - bila je najjaca "zvezda" u cirkusu tako vidis namas frke samo uvijek pitaj za informaciju! Pozdrav i sretno!!! :mrgreen:

Odmjeren odgovor na odmjereno pitanje :mrgreen: :mrgreen:
 
Splico said:
Ja ti znam koji ti najbrze trosi ulje! To ti je skoro isto!
A sad bez zajebancije najbrzi ti je Ruski Uraljinokov ima 796 kw i teoretska brzina mu je 760 km/h kosta 125 000 funti a registracija ti je nevjerojatnih 1100 kn, ima 3 sjedala i zadnju gusjenicu tako da se mozes voziti i po snjegu, vozi na smjesu titanskog oksida sa smjesom kozje brade i kvasinovog oktanskog dima imas ga u Zagvozdu na pumpi pored ljevog borika skrenes desno pa uprtinom ravno jedno 300 m !!!
Info na broj 000340 67654 23215 987 kucni 232 sobni 45 kanal 6 trazi Konstandina reci da te poslao Duro iz Kamena gornjeg kraj sela Prnjaka zna ce on-isli su skupa kod Suje na kawu joj kako rodo pece kawu a zena mu je do jaja - bila je najjaca "zvezda" u cirkusu tako vidis namas frke samo uvijek pitaj za informaciju! Pozdrav i sretno!!! :mrgreen:

legendooooooo :twisted: :twisted: :twisted:
 
Dario sta ti nisi cuo za taj motor? Pa daj covjeku poblize objasni!!! :mrgreen:
 
Gledajte ovo...nije automobil...al itekao zaslužuje pažnju..
Name:Marine Turbine Technologies Y2K Turbine Superbike
Modell: 2003
Kategorie:Sport
Motor Typ:Gas Turbine
Leistung: 320.00 PS (233.6 kW) @ 52000
Drehmoment:576.30 Nm () @ 2000
Kraftübertragung Anzahl der Gänge: 2

Fahrwerk Rahmen: Aluminiumlegierung
Bereifung vorn: 120/60-ZR17
Bereifung hinten: 200/50-ZR17

Bremsen vorn: Doppelscheibenbremse &Oslash; 320 mm
Bremsen hinten:Dual disc &Oslash; 320 mm (12.6 inches)

Maße / Gewicht
Sitzhöhe: 800 mm
Radstand:1,727 mm
Höchstgeschwindigkeit: 402.3 km/h
Tankinhalt: 34.00 l
Leergewicht:226.8 kg

320 konjskih snaga na 227 kilograma !!
1417.jpg
1418.jpg
1419.jpg

http://www.sarajevo-x.com/forum/viewtopic.php?t=2578
 
Ja bi to :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: