Najduza tura (km. u danu)??

Gilera DNA 125
Zadar - Knin - Sinj - Split - Šibenik - Zadar
Idući dan jedva upalio, počelo curiti na sve strane, ali nevjerojatno udobno mogu reći
 
Odvozila sam puno puta oko 600km u danu, koji put mrvicu manje, koji put više. Zg - Drobeta, Zg- Temišvar , put iz Rusije , hrpu puta Zg-Senj-Gospić-Zg , da ne brojim dalje. Ono što je kod velikih kilometraža i općenito bitno , da je od pol sezone, znači kad se čovjek već malo ufura u vožnje i da je tempo neki konstantan, da ne umara ;)
 
vise puta bern-zagreb, autocestom. dosadno na najace (ajd malo natjeravanja po ravnicama italije, da ti ruxak otpadne il pak moto gp slovenije ako naidje neki voljan slovenac). to je oko 1000km, dosadno ubiboze, skupo i treba 10-12h ovisno o stajanjima, prometu, retrogradnom merkuru.
istu rutu znam i "starom cestom", preko passova, to je manje dosadno, al i traje dost duze. pogotov sto nejdem najkracom rutom, vec gledam pospajat tih par prijevoja ili se vracam pa prodjem isti 2x. al to onda negdje prespavam, jer traje preko ziher 15-20h. pa to ispadne po 400-600km dnevno.

najbolje mi bilo pred tri godine, kupio motor i u trecem mjesecu u istru. polushugavo... jos i motor izbacio gresku i samougasio se, hjaaooo (u rain modu ne voli preko 200)... nazad po noci, od rijeke do zg ipak autocestom, jer je ko i neka poledica bila moguca, smrzooo seeee (a sto slojeva i svu mogucu opremu, ma najbolji su nakedi za avanture, jebes gs i te putnicke pizdarije za gerijatriju))... to je bilo 600+km jer smo po istri imali neki heppening.

al 200-300km mi je najbolja disciplina, mos se malo i natjeravat, nebudes poslje umoran 3 dana i da ti se motor zgadi na mjesec dana
 
Da se i ja pohvalim... bila je neka 2010-2011, nisam siguran... u to doba od motora i opreme imao sam kacigu... Zapalio od Čazme do susreta u Stankovcima (mislim da je kraj 7. mjeseca bio) sa maminim Peugeotom Speedfight 50... Sfucane traperice, šuškavac, karnister 5L zakačen za spojler i školska torba s kanticom ulja :) E, da, ni vozačku nisam imo xD
Ni sam ne znam kak sam sve pogodio iz prve, ali eto, jesam :), i naravno, nedjelja ujutro nazad :)
 
StickyFingers said:
Da se i ja pohvalim... bila je neka 2010-2011, nisam siguran... u to doba od motora i opreme imao sam kacigu... Zapalio od Čazme do susreta u Stankovcima (mislim da je kraj 7. mjeseca bio) sa maminim Peugeotom Speedfight 50... Sfucane traperice, šuškavac, karnister 5L zakačen za spojler i školska torba s kanticom ulja :) E, da, ni vozačku nisam imo xD
Ni sam ne znam kak sam sve pogodio iz prve, ali eto, jesam :), i naravno, nedjelja ujutro nazad :)
Kapa do poda :)
Ne znam računa li se ovo kao najduža tura ali eto išli frendu na bikerski pir i počeli piti u subotu oko 10 ujutro i završili u nedilju oko 9 navečer [emoji38]

Poslano sa mog SM-G975F koristeći Tapatalk

 
Ucinia sa Beverlijem 500 dva puta ST-Zagreb za Prvi Maja.Pa nakon par dana i ZG-ST
Jednom isto Beverly ST-Poreč
Pa opet Beverly ST- Korcula.nazad priko Neuma nakon par dana
Sve sa suputnicom
Prije se dosta vise vozilo.....
Sad poso,kuca,birtija ali bez birtije


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
900 km, zastava 128 :mrgreen: ,

ispravak, 1078,  zg-koln, otpala bulja :LOL:
 
diesel power said:
Beverly rulz :mrgreen:
Vecu skovacu nisan vozia
Ali jebiga....
Tada san bia mlad i nadobudan pa zaguca na Piaggio-a


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
cadjo said:
Kapa do poda :)
Ne znam računa li se ovo kao najduža tura ali eto išli frendu na bikerski pir i počeli piti u subotu oko 10 ujutro i završili u nedilju oko 9 navečer [emoji38]

Poslano sa mog SM-G975F koristeći Tapatalk

Jel najduža ne znam, ali definitivno spada u red najtežih :)
 
Pula - Innsbruck. 750 km. Po passo-vima. Od 5 IPO ujutro do 10 IPO navečer.
Bilo je dosta dužih tura ali ih ne pamtim.  :wink:
 
Čovjek je nafejsu napisao (citiram)

Dario Dujmovic .. (Zagreb) hrvatska, slovenija, austrija, njemačka, danska (Hirtshals) oko 22h, nešto više od 2100km. Honda Hornet 600 '07. Krenuo sam u 4 ujutro a u Hirtshalsu sam bio u 2 ujutro... a sad, ako ćemo dan uzet kao 24h onda jest u jednom danu.

jeboteled, svaka mu dala ..  :shock:
 
pa i nije baza.. savršeno za izgubit ludu. 2012 Brighton-Minhen, nekih 1200km uklj. trajekt u 23 sata s pauzama po ispišanim ledinama Belgije, Luxemburga i NJ.... nikad više.
 
Idem se "še-enkrat" pohvalit, pred 9 dana sam napravil novi rekord... cca 720-730...

Novoselec-ZG (preko Rugvice), ZG-Karlovac autoputom, Karlovac-Ogulin preko Duga Rese, Ogulin-Novi Vinodolski onom rukom prokopanom, Novi Vinodolski - Karlobag magistralom (tu smo gablali), Karlobag - Plitvice preko Gospića, Plitvice - Glina, Glina - Sisak, Sisak - Popovača, Popovača - Novoselec... i sam da se zna, kroz Popovaču sam samo prolazio, nisu mi ni mahali... xD
I da, u pitanju je Hyosung GT650 bez ikakvih ergonomskih i reproduktivnih pomagala, pa su mi rukice malo pale za razliku od ponosa...
 
  • Like
Reactions: strelicar
1600km Zagreb - Zeebrugge Belgija.
Zbog zatvorenih cesta u Austriji ispalo 1600km.
Pljusak cijeli put, skoro hipotermija. Vec u Sloveniji sam bio mokar do koze. Motor BMW r nine t (naked).
Krenuo u 02:00, stigao oko 22:00 drugi dan.
Zasto? Jednostavno sam morao taj dan stici u Belgiju i to je bio jedini nacin. Isto je postojala neka luda znatiželja istrazivanja vlastitih granica i naravno ljubav prema vožnji.
Nakon 2 dana u Belgiji, nazad opet u komadu. Bila neka hladna fronta pa kroz Njemacku i Austriju - 2 C temperatura. Bolje da ne pisem kako je bilo...
Fizicki najteza stvar koju sam napravio u zivotu, naravno ne bas pametna,a usput saznao gdje su mi granice...
 
  • Like
Reactions: Author and vj€ko
1600km Zagreb - Zeebrugge Belgija.
Zbog zatvorenih cesta u Austriji ispalo 1600km.
Pljusak cijeli put, skoro hipotermija. Vec u Sloveniji sam bio mokar do koze. Motor BMW r nine t (naked).
Krenuo u 02:00, stigao oko 22:00 drugi dan.
Zasto? Jednostavno sam morao taj dan stici u Belgiju i to je bio jedini nacin. Isto je postojala neka luda znatiželja istrazivanja vlastitih granica i naravno ljubav prema vožnji.
Nakon 2 dana u Belgiji, nazad opet u komadu. Bila neka hladna fronta pa kroz Njemacku i Austriju - 2 C temperatura. Bolje da ne pisem kako je bilo...
Fizicki najteza stvar koju sam napravio u zivotu, naravno ne bas pametna,a usput saznao gdje su mi granice...

Bogme (y):oops:. Tu razlog moze bit samo posal ili żensko čeljade :mrgreen:
 
  • Like
Reactions: MV
Tomos (Yamaha) SE 125 F '06:
Internacionalno 2.2012. 513 km Karlovac-Koper-Karlovac 8 ujutro do 1 ujutro (luda ruta).
Unutar Hrvatske 7.2012. 467 km Ploce-Dubrovnik-Nin 8 ujutro do 10 navecer.
 
953 km prikjucer tura Solin - Regensburg Njemacka ujutro od 10h dosa navecer u 19:00 h vrucina za popizdit ovaj sad val vrucine sta je plus Slovenci zajebaju na granici plus raskopana njemacka
Motor je spasija stvar GS ADV 1200