Najjeftinije do Ancone

StatusQuo

Active member
Pozdrav svima,

Zanima me najjeftinije do Ancone trajektorm, jel netko zna? Čuo sam za nekog talijanskog prijevoznika da ide iz Splita za jako male novce, nekih 120kn po autu, neznam kolko je za motor.

Help :misli: ?
 
Teško pitanje jer su mi nedavno u posjetu bili poznanici baš iz Ancone s motorima i vele da se ne isplati trajektom preskupo i sve su prašili po autoputu Ancona-Trieste 31 euro. Smatram da bi oni znali da postoji tako nešto ili možda griješim. :misli:
 
hvala na odgovoru,

Ma moguće da sam i ja u krivu, prijatelj je bio na Visu sad pa je tam vidio neki letak il tak neš, brošuru al moguće da je krivo vidio....neki SNAV, al googlam pa ne nalazim baš....mislim da ni ne vozi, jer mi smo planirali u 10tom mjesecu do Rima pa kombiniramo što jeftinije.




 
BIKERZZR1400 said:
Teško pitanje jer su mi nedavno u posjetu bili poznanici baš iz Ancone s motorima i vele da se ne isplati trajektom preskupo i sve su prašili po autoputu Ancona-Trieste 31 euro. Smatram da bi oni znali da postoji tako nešto ili možda griješim. :misli:


koliko km ima, koliko je to goriva, dana puta ? znaci i spavanja ... ima tu jos troskova a ne samo autoput  ;)
 
BlueLine ti je jedina LowCost kompanija. Online booking za motor i vozača je 50 eura na što ti još ide 10-15 eura lučkih troškova.
Loše je to da ti oni odmah skinu lovu sa kartice a ti ako  nisi stigao/mogao ukrcati se na brod nije ih briga.
Pred 14 dana platili smo Ancona-Split 98 eura motor+vozač jer nam nije odgovarao online booking jer nismo točno znali kad ćemo stići na trajekt.
Troškovi korištenja autostrade (dakle samo Italija od Trsta do Rima) računaj više od 25 eura.
 
BIKERZZR1400 said:
Teško pitanje jer su mi nedavno u posjetu bili poznanici baš iz Ancone s motorima i vele da se ne isplati trajektom preskupo i sve su prašili po autoputu Ancona-Trieste 31 euro. Smatram da bi oni znali da postoji tako nešto ili možda griješim. :misli:

i onda još trieste split :misli:  bez goriva su riknuli cca 500 kn cestarina i vinjeta :mrgreen:  i 2 dana na putu (y)
 
http://www.jadrolinija.hr/pdfs/KN%20-%20hrv.Hrvatska%20-%20Italija%202011.pdf
 
Veli autostrade.it da je od Trsta do Rima cestarina 41.20EUR (za aute i motore)...  ;)
 
hvala svima na trudu,  (y)

40€..izgleda da će autobhan biti u igri, ostalo je preskupo...low budget se ide....
 
Ja sam se vratio od tamo prije 2 tjedna platio autoput 31 euro. Što se vinjete tiče kupim polugodišnju Slovensku za 25 eura i ne želim razmišljati i patiti sebe i motor po lokalnim cesticama. I tako često idem za Austriju i Njemačku te Italiju pa mi se i te kako isplati.
 
tutankamon said:
i onda još trieste split :misli:  bez goriva su riknuli cca 500 kn cestarina i vinjeta :mrgreen:  i 2 dana na putu (y)
Ja stigao za Zg. za cca 6-6.30 sati. kakva 2 dana pa ne idu s biciklima. :jesus: :misli:
 
SNAV ti je tzalijanska brodarska kompanija.Kod na vozi samo katamaran za Split koji ne prevozi ni motore ni aute jer ne može :smiley:
StatusQuo said:
hvala na odgovoru,

Ma moguće da sam i ja u krivu, prijatelj je bio na Visu sad pa je tam vidio neki letak il tak neš, brošuru al moguće da je krivo vidio....neki SNAV, al googlam pa ne nalazim baš....mislim da ni ne vozi, jer mi smo planirali u 10tom mjesecu do Rima pa kombiniramo što jeftinije.
 
dinky-st said:
SNAV ti je tzalijanska brodarska kompanija.Kod na vozi samo katamaran za Split koji ne prevozi ni motore ni aute jer ne može :smiley:

Snav-ov katamaran Croazia Jet koji ljeti drži liniju Ancona Split i obratno, vozi nešto manje od 5 sati, prevozi 500 putnika i 100 automobila. Naravno da idu unutra i motori.
Evo imaju akciju Happy Moto, tamo-nazad dvije osobe i motor oko 260 € ...... motor do 200 kubika :mrgreen: :mrgreen:
 
mi smo prošli od Ancone do Trsta prije 4 dana i potrošili 2 rezervara goriva i 30 eura za cestarinu. Razmišljali smo o povratku trajektom za Zadar, ali odustali smo zbog toga što smo tek ispali iz drugog trajekta i cijene (koje se više ni ne sjećam jer o takvim stvarima na putu brine Žena  :mrgreen:).
Autoput dosadan kao i svaki drugi, ali lagano nam se žurilo natrag.