Najljepše fotke sa putovanja i vožnji,....

rocky6 said:
  (y) (y)
opet.. al jedna.
Evo,kad smo vec kod jezera  :wink:
...akumulacijsko jezero HE "Cakovec"
Vracao se motorom iz HR u D...Bio neki obilazak,radili cestu Koprivnica - Varazdin.Da nije bilo tog obilaska,ne bi vidio to jezero  :D
 
22.12.13.
Teperatura zraka +2°C, cesta vlazna i skoro nikakav grip. Je hladno ali tradicija je tradicija. Svake godine pred bozic odem negdje , tako toiko da zakljucim godinu  :mrgreen:
 
James1100 said:
Vransko...
da budem on topic: odlična tura za popodnevni izlet. Zaprešić - Maribor (obavljao nešto) - Vransko - preko Trojana natrag, točno 300 km. Za slike motora ću naći prikladniju temu pa stavim link

slika 1 - kod Maribora, da znate kaj se tam pije  :mrgreen:
slika 2 - Sava ima klanac (canyon)
slika 3 - cesta sa voznim redom. jednom drugom prilikom ga nisam poštivao - dva auta se ne mogu mimoići, vožnja natrag  :embarrassed: na ovoj slici moj Guzzi još dok je bio živ  :mrgreen:

To si išao preko Laškog?
 
ICE TIGER said:
22.12.13.
Teperatura zraka +2°C, cesta vlazna i skoro nikakav grip. Je hladno ali tradicija je tradicija. Svake godine pred bozic odem negdje , tako toiko da zakljucim godinu  :mrgreen:
(y)
 
Pa nije loše....ubiti imaš pravo....Celje - Laško je kako tako,ali poslje Laškoga prema Krškom je zanimljiva cesta....dobro,ne tolko cesta kolko krajolik.I normalno,u zidanom mostu obavezno slikanje na onom pješačkom mostu :D
 
Pa bas o krajoliku i pricam. Ceste za voznju su inace dobre u cijeloj Slo.  Od Zidanog Mosta prema Zagorju ulazis u klanac kojim tece Sava, ljepse za pogledati.
 
James1100 said:
Pa bas o krajoliku i pricam. Ceste za voznju su inace dobre u cijeloj Slo.  Od Zidanog Mosta prema Zagorju ulazis u klanac kojim tece Sava, ljepse za pogledati.


Nikad ga nisam tuda vozio.Ali izgleda da je to sljedeće na "to drive trough" listi.A i nije daleko
 
swat986 said:
Nikad ga nisam tuda vozio.Ali izgleda da je to sljedeće na "to drive trough" listi.A i nije daleko

Uputit cu te kontra od pravca kojim sam isao jer sam ja imao posla za obaviti u Mariboru:
Do Zidanog Mosta znas, onda lijevo pravac Trbovlje-Zagorje-Litija ( ne sjecam se kaj je na tablama). Ali u Zagorju ob Savi skreces u mjesto i kroz njega prema Trojanama. Ako nastavis, nadjes se u davezu od uske ceste prema Ljubljani. Kad izbijes na Trojane, stara cesta u pravcu Maribora i za par km si u Vranskom, od kojeg je spika pocela. Dalje si slazi turu ksko ti volja i imas vremena  (y)
Ovo je prvih 100+ km za izlet.
 
James1100 said:
Uputit cu te kontra od pravca kojim sam isao jer sam ja imao posla za obaviti u Mariboru:
Do Zidanog Mosta znas, onda lijevo pravac Trbovlje-Zagorje-Litija ( ne sjecam se kaj je na tablama). Ali u Zagorju ob Savi skreces u mjesto i kroz njega prema Trojanama. Ako nastavis, nadjes se u davezu od uske ceste prema Ljubljani. Kad izbijes na Trojane, stara cesta u pravcu Maribora i za par km si u Vranskom, od kojeg je spika pocela. Dalje si slazi turu ksko ti volja i imas vremena  (y)
Ovo je prvih 100+ km za izlet.


DA,dalje mi je sve poznato_Ostavila šoferija i na meni traga :D
 
ICE TIGER said:
22.12.13.
Teperatura zraka +2°C, cesta vlazna i skoro nikakav grip. Je hladno ali tradicija je tradicija. Svake godine pred bozic odem negdje , tako toiko da zakljucim godinu  :mrgreen:
(y)
Motor ti je - wow !
...skicni kasnije  u moju temu  :wink: