Nakano

Pugsley Adams

New member
Evo posto sam prvi postavljam vam pitanje. Sto mislite jel moze Nakano i Kawich u prvih 5? Hendikep su gume al motor je dobar ove sezone. Ak mi jos sta padne napamet budem nadosral :mrgreen:
 
Tesko da ove sezone moze u prvih pet .Vidi ovako moja postavka
1.Rossi
2.Sete
3.Hayden
4.Barros
5.Melandri
6.Tamada
7.
8.
9.
10.Mozda Biaggi
 
Mislim da je ludost ocekivat da ce Biagi zavrsit na 10om mjestu. Medju prvih 5-6 ce biti vjerojatno na kraju. A sto se tice Nakana mogu reci samo "Let the force be with you" :cool:
 
Pa ko je taj Max Biaggi , od kada su uvedeni 4 takt motori on nezna gde je.Imao je par uspesnih sezona i to je sve.Nece ni u istoriju Moto GP uci kako treba.Daj boze da udje medju prvih 8 ono za deseto mesto je bilo malo ironicno sa moje strane, ali mator je ko konj psiha i muda su debelo oslabili
 
Shinja je uspio, malo mu je pomogao i Hayden no poklonjenom konju se ne gleda u zube :mrgreen: ajd bio je i u borbi za 4 mjesto. Hmm dokazao je da moze, nadam se da ce tako i nastavit samo da rijese ove probleme s gorivom i gumama pa da moze cijelu utrku stiskat a ne samo pocetak i kraj.
 
uspio bi i bez pomoci da bridgestone radi bolje gume.
Po meni moze samo napredovat. Jedino je steta kaj je eckl svabo pa forsira onog hoffmana koji mi nikak ne lezi.
Da su recimo uzeli tamadu....
 
Dirty said:
Tesko da ove sezone moze u prvih pet .Vidi ovako moja postavka
1.Rossi
2.Sete
3.Hayden
4.Barros
5.Melandri
6.Tamada
7.
8.
9.
10.Mozda Biaggi
Pa nisam mnogo pogresio u ovoj mojoj prognozi od pre par dana
 
Grawe said:
uspio bi i bez pomoci da bridgestone radi bolje gume.
Po meni moze samo napredovat. Jedino je steta kaj je eckl svabo pa forsira onog hoffmana koji mi nikak ne lezi.
Da su recimo uzeli tamadu....

Grawe
Informacije iz prve ruke-----spremaju se još Velike Velike promijene u samom timu i među mehaničarima.Sadašnji korak je dobar (5 mjesto)
ali iz Kawasakija još nisu ni malo zadovoljni.Pričekajmo još malo
nesmijem puno pričati ali biti če puno bolje :D :D :D :D
 
DAC said:
Grawe said:
uspio bi i bez pomoci da bridgestone radi bolje gume.
Po meni moze samo napredovat. Jedino je steta kaj je eckl svabo pa forsira onog hoffmana koji mi nikak ne lezi.
Da su recimo uzeli tamadu....

Grawe
Informacije iz prve ruke-----spremaju se još Velike Velike promijene u samom timu i među mehaničarima.Sadašnji korak je dobar (5 mjesto)
ali iz Kawasakija još nisu ni malo zadovoljni.Pričekajmo još malo
nesmijem puno pričati ali biti če puno bolje :D :D :D :D
:cool: :mrgreen:
 
Pugsley Adams said:
...samo da rijese ove probleme s gorivom ...

Pa kaj od ine benzin kupuju :mrgreen:
 
Dscf2602.jpg


Nadam se da neće Nakana dirati
 
Nike jel se na slici ti hvalis s trebom?... il ona obradjuje Nakana?....ili Nakano zavodnicki gleda tebe? ....Il vi to u troje? :mrgreen: :misli:

P.S. Vidi ga i zinuo je :shock: :mrgreen:
 
Grawe said:
heheehe
nike jel ti mogu bit frend?
:mrgreen:
Sorry, već mi je Hoffman frend :p :p :p

Dscf2601.jpg
 
Pugsley Adams said:
Nike jel se na slici ti hvalis s trebom?... il ona obradjuje Nakana?....ili Nakano zavodnicki gleda tebe? ....Il vi to u troje? :mrgreen: :misli:

P.S. Vidi ga i zinuo je :shock: :mrgreen:

Ma kuja se ugurala, hund mutter
 
Olivier Jacque vozi za Kawasaki sljedeće 2 utrke