NAKED - generalni topic

RSV TUONO said:
daj pa složit ćemo ti ko na mom!!!jel se nekom bliži rođendan :wink: :mrgreen:

:wink: (y)

Goran zzz said:
vidim da se na velko furaju akrapi ja čekam hexagonal  (y)

p.s. ova kombinacija crne i sive dobro izgleda kakav imaš vizir naprijed crni ili prozirni

još nikakav ali original je prozirni
po meni najljepši vizir za tuona
 
ja ću akrape vjerovatno na proljeće stavljat i definitivno ih idem kupit u sloveniju :)
 
RSV TUONO said:
daj pa složit ćemo ti ko na mom!!!jel se nekom bliži rođendan :wink: :mrgreen:

evo još jednog zainteresiranog   :hello: pitaj frenda ak mu se dade napravit još koji
p.s. ozbiljan kupac  (y)
 
Goran zzz said:
evo još jednog zainteresiranog   :hello: pitaj frenda ak mu se dade napravit još koji
p.s. ozbiljan kupac  (y)

ok pitat ću ga jer stvarno su odlični,vidio sam i orginale i nisu mi se dopali toliko ko ovi!!! jel znaš možda cifru koliko će te doć hexaGONALI OD KARBONA??  :misli:
 
Moj je u avataru, al evo i jedna veća slika
Gore je još Puig vizir (onaj sivi zatamnjeni) i to je to
Nemam volje trošuit puno kešovine na prijelazno rješenje  :mrgreen:
Želja - Tuono i kao krajnji cilj i fantazija Monster S4R

Al kako stoje stvari s financijama još će ovu sezonu sigurno Yamahica poslužit

 
IgorZ said:
:wink: (y)

još nikakav ali original je prozirni
po meni najljepši vizir za tuona

fino ovaj izgleda, meni je orginal crni i valjda bude ostal. (y)
 
Goran zzz said:
fino ovaj izgleda, meni je orginal crni i valjda bude ostal. (y)

BOME i ja se nadam da će ostat jer ako nedaj bože padneš bog zna kad dobiješ dijelove :shock:

iskreno zato me i strah na neki način otić i opustit se na pisti sa tuonom :shock: nadam se da će se popravit aprilia sa djelovima il nek idu u K....................... :shock: :shock: :x
 
RSV TUONO said:
ok pitat ću ga jer stvarno su odlični,vidio sam i orginale i nisu mi se dopali toliko ko ovi!!! jel znaš možda cifru koliko će te doć hexaGONALI OD KARBONA??  :misli:

e neznam čul sam se sa Borisom iz MMS-a i veli da još niš nezna (al da bi i on jedne na mille :mrgreen:)
i vjerojatno neče biti cijeli od karbona nek titanski sa karbonskim završetkom  :misli: no treba
još vidjet  (y) znam da hexagonal Aprilia Racing još nije napravljen za Tuono/Mille
 
Goran zzz said:
e neznam čul sam se sa Borisom iz MMS-a i veli da još niš nezna (al da bi i on jedne na mille :mrgreen:)
i vjerojatno neče biti cijeli od karbona nek titanski sa karbonskim završetkom  :misli: no treba
još vidjet  (y) znam da hexagonal Aprilia Racing još nije napravljen za Tuono/Mille

TREBA POSLAT UPIT DIREKTNO AKRAPU :misli: 8) samo me zanima dal imaju u akrapoviću i maloprodaju :misli:

NAJVIŠE BI ME ZANINALO AKO NETKO ZNA DI BI SE MOGLE NABAVIT REZERVNE PLASTIKE ZA TUONA(rep i prednja maska) il netko ko to izrađuje :? jer u PADOVI sm tražio al bezuspješno!!! a strah je vrag :mrgreen:
 
RSV TUONO said:
TREBA POSLAT UPIT DIREKTNO AKRAPU :misli: 8) samo me zanima dal imaju u akrapoviću i maloprodaju :misli:

NAJVIŠE BI ME ZANINALO AKO NETKO ZNA DI BI SE MOGLE NABAVIT REZERVNE PLASTIKE ZA TUONA(rep i prednja maska) il netko ko to izrađuje :? jer u PADOVI sm tražio al bezuspješno!!! a strah je vrag :mrgreen:

jebote larry šta mene ne pitaš znaš da sve znam :jesus:
 
rednyaW said:
de ajmo neki  SF meet napravit  :LOL:

--SF----SIENCE FICTION??? :misli: :mrgreen:
 
RSV TUONO said:
TREBA POSLAT UPIT DIREKTNO AKRAPU :misli: 8) samo me zanima dal imaju u akrapoviću i maloprodaju :misli:

NAJVIŠE BI ME ZANINALO AKO NETKO ZNA DI BI SE MOGLE NABAVIT REZERVNE PLASTIKE ZA TUONA(rep i prednja maska) il netko ko to izrađuje :? jer u PADOVI sm tražio al bezuspješno!!! a strah je vrag :mrgreen:

neznam možda da pitaš u MACPlastic on inače izrađuje oklope za trkače motore pa
bi vjerojatno mogo i za Tuona  :misli:
 
IgorZ said:
jebote larry šta mene ne pitaš znaš da sve znam :jesus:

THANKS!!!evo linka ako još kome zatreba!! :mrgreen:

http://www.hubert-cycles.com/shop/achat/produit_details.php?id=163&catid=148

http://www.hubert-cycles.com/shop/achat/produit_details.php?id=74&catid=148

http://www.hubert-cycles.com/shop/achat/produit_details.php?id=83&catid=148
 
Moja odluka je od početka bila naked. Ne smeta me što puše jer se uglavnom vozim van autoputa, brzine od 80-120 su podnošljiva. A i kad treba na autoput, ide, sve je stvar navike. Najduže mi je bilo 900km do Livorna, sve autoput, vrat me prilično bolio, ali to je ionako bilo na samom početku pa nije bilo kondicije. Ne bi mijenjao svoju bebu ni za što na svijetu!  (y)

(mijenjao bi samo prve grane auspuha koje su igrom slučaja požutjele, šmrc...)
 
xjr1300 said:
Moja odluka je od početka bila naked. Ne smeta me što puše jer se uglavnom vozim van autoputa, brzine od 80-120 su podnošljiva. A i kad treba na autoput, ide, sve je stvar navike. Najduže mi je bilo 900km do Livorna, sve autoput, vrat me prilično bolio, ali to je ionako bilo na samom početku pa nije bilo kondicije. Ne bi mijenjao svoju bebu ni za što na svijetu!  (y)

(mijenjao bi samo prve grane auspuha koje su igrom slučaja požutjele, šmrc...)

frend ima istog takvog samo ima još kofer xxxl, stanu unutra komotno dvije kacige i još par stvarčica
njemu isto požutjele grane

jel zna možda netko stranicu od MAC plastics našal par zanjimljivih stvarčica od karbona pa me
zanima dal on radi sa karbom i dal može to napravit
 
zlikavac said:
pohvala za temu (y)
U svijetu nakeda sam novi,jer od nedavno vozim malog zeca,za sada zadovoljan,jedino kaj sa sigurnošću mogu potrvdit,a to je PUŠE i to jako :mrgreen:
Na bike ja stavljen mali vizir,nosać tablice,mali žmigavci i gljive.
Za sada tolko,o dojmovima kad napravim više km
Stvarno mi nije jasno što vam na Zeki tako jako puše :misli:
Mislim, puše... ali zove se naked. Nije riječ o onom beemveovom abortiranom oklopljenom skuteru. Ja sam sa Zekom napravio 41000km i to stvarno posvuda i nikada nisam osjetio potrebu niti staviti mali vizir, a kamo li da sam žalio za S verzijom.
Još mogu shvatiti da nekom krakatom dvometrašu puše, ali tebi kolega zli patuljče, nije mi jasno :misli:
:wink:
 
evo i moj naked  (y) za sada ništa mijenjao ali uskoro top  stavit a dalje ćemo vidit!  8)