Napokon - POHVALA -Gumi-Pađen

goran bockaj

New member
Evo pohvaliti moram ekipu iz Gumi-Pađena, zovem za gume već neko vrijeme i uvijek isto sranje "star motor,rijetka dimenzija....bla,kenj..."
Nazovem njih i oni lijepo ima, koliko cijena-super, i sad kako to do Zg-a a oni meni mi vozimo svojim kombijem do vrata-bez dodatne naknade!!!

E pa svaka čast i kada ove poderem evo me opet  (y)  (y)  (y)  (y)
 
Aha, neka meni prebace do Splita! Zvao, kažu HP-express, plati pa se rugaj.
Iako, cijena guma je jako mala, pa uz plaćanje poštarine opet izađe povoljno, ali...
 
Rivi said:
Aha, neka meni prebace do Splita! Zvao, kažu HP-express, plati pa se rugaj.
Iako, cijena guma je jako mala, pa uz plaćanje poštarine opet izađe povoljno, ali...

I kaj onda imaš razmišljati  :misli: More ti neko s foruma dofurati neko sigurno ide dole na skoro.
 
Pedesetak km?! To je preveliki radijus koji bi firma dostavom morala pokrivat. Mislim da se kreće 10-20km.
No, nebitno. Pađenu su cijene ok, jedino da je doć do guma, jer onda treba još platit montažu...
 
Rivi said:
Pedesetak km?! To je preveliki radijus koji bi firma dostavom morala pokrivat. Mislim da se kreće 10-20km.
No, nebitno. Pađenu su cijene ok, jedino da je doć do guma, jer onda treba još platit montažu...

a onda jedino sjedaj na motor i za karlovac, tih 300 km je lijepa voznjica a u povratku lijepo lagano ufuravas nove gume...ak se javis jos odemo na cevape i evo veselja....mozda nije najjeftinija varijanta, al ko jos gleda na svaku kunu kad su motori u pitanju
 
Je je super Gumi Pađen

Ostavio Vedran 2 Bridgestone gume sa 1500 km kod njih na čuvanju

Ja došao po njih a ono guma NEEEEEEEEEMAAAAAAAA

"neznamo mi di su, ovo ono, mi smo ih tu stavili, mmoram pitat kolegu...."


Uglavnom, stavili oni njih na čuvanje VANI U DVORIŠTU MEĐU ONE POTROŠENE GUME i napisali gore prezime

Dvorište je otvoreno i može ući i uzet ko kaj hoće

Zapravo, te gume su vjerojatno otišle 2 min nakon kaj ih je ovaj ostavil "NA ČUVANJU".


I nikom niš, pojel vuk magare (i gume, sad se vuk vozi na džabe Bridgestonkama a ti Srki šupak idi u Sloveniju po nove)



srki
 
Sva srića da je ZG=HR.


Nisam to ni rekao ni mislio, da trebam nešto u Piccila isto bi morao čarobirat i ko zna šta sve ne, ali ako mi ljudi izađu u susret na bilo koji način ja sam im zahvalan i to je to


NHF      (y) 
 
Za Pičila ti ne moraš čarobirat ništa, jer ti ja mogu uzet i poslat gratis po nekome u ZG. Tako da znaš za ubuduće. Samo PP, uplati Pičilu i ja se snalazim...
 
ako je greda ispilat čemo je,ako je kreda izbrisat čemo je!!!!!!!!!!!!!!!
jel tako riviiii :wink:
:mrgreen:
 
pohvala i od mene.
jučer naručio gumu danas stigla (y)
jedino malo pravopis ih hebe :LOL: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

naime trebalo je pisat YO-ZURI :mrgreen: