NAPOKON

ZOKA

New member
HONDA mi je napokon stigla. Sinoc tj. jutros u 1h smo ih isli iskrcat. Stigle su 3 kom. 2 za Split i 1 Sibenik. Nista lipse nego je vidit onako u kavezu, ko prava zvjer. Eto toliko od mene, idemo je sklopit pa se vidimo na Pagu.
Nedao bog nikome toliko zivciranja koliko sam se Ja napatia. Sad kao da nista nije ni bilo. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
Čestitam, a sad napokon vožnja... 8)
 
Je, stigla mu je, i mogu vam reći vozi se dobro.Istina,još na razradi,ali dobia sam đir i po ovim skliskim Splitskim ulicama motor nagnem tako da struže onim vidama na štafnama!!!Strava,pa ispravljanje i na gas na kolo,bez problema :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
STA??????!!!!!!????????????? :shock: :shock: :shock: :2up: :chainsaw: :headache: :nasilni: :2up:
Aj oprostit cu ti ipak si mi prijatelj :dobar: :skriven: :piva: aali od djira evo ti :2up: :nono:
 
zoka cestitam, uzivaj i puno sretnih kilometara! :D
jel se smije znat koje je boje? (pretpostavljam HRC ko u avataru al nije na odmet pitat) :wink:
 
:wink: Svaka čast na zvijeri!Skupo,ali dobro.Ja sam upravo u stalnom kontaktu sa svojim šogorom iz Australije kojeg nagovaram da kupi VFR 800,koja j e i tamo praktično najskuplja Honda,bez obzira što nije R,ali i meni je tiha želja.No,ne mogu ispasti pizda i pljuvati po Kawi koju vozim,jer je to dobar motor.Sretno! :)
 
jutros u 02.00

100_1834a.jpg
 
08.30 sretni vlasnik na motoru
100_1840a.jpg
 
10.00 brat sretnog vlasnika pored Eureke 8)

100_1845.jpg
 
i kakav je osjecaj

a kako je ljepaa aaaaa, gdje je nadpis honda dole na dnu?

sjedio sam sa svim novim zvjerkama i cbr1000rr i zx10r mi najbolje pasu, lagani su ko pero, ko da sjedis na biciklu
 
E pa bas mi je drago da je konacno stigao!!!!! Vijeruj mi jako mi je poznat taj osijecaj...... :mrgreen: :mrgreen:
Puno puno sretnih km!!!!!!!!! :cheer: :peace: :joy:
 
bikerboy said:
i kakav je osjecaj

a kako je ljepaa aaaaa, gdje je nadpis honda dole na dnu?

sjedio sam sa svim novim zvjerkama i cbr1000rr i zx10r mi najbolje pasu, lagani su ko pero, ko da sjedis na biciklu

Natpis HONDA je samo sa desne strane
 
ZOKA, čestitke od srca. Sretno ti bilo.