Navlaka za cipelu? Čakovec?

Izi

Guest
Imal' gdje za kupit' ona navlaka da si ne zgrebem cipelu ak' odem koji put na poso s kolicima? Nesto sam nacuo da ima u nekom ducanu u Čakovcu gdje idem slijedeci tjedan.
 
Ima za 20 kn - ja sam kupio al se nikad ne sjetim stavit na tenesicu :mrgreen:
 
Ja sam kupil, vozil nekih 50-ak kilometara nije se pomaknula ni milimetar. Preporučam :cool:
 
Ja samo probo neku varijantu za cca 100kn i katastrofa. Presiroka je i stvarno neznam kako netko moze sa tim mjenjati brzine. Skuplji model je bio oko 300kn. A toliko nedam.
Cizma glavu cuva.
 
Postiji i drugi način da sačuvate cipele, pogledajte na ovom linku FOOT ON 314 http://www.tucanourbano.it/it/f_accessori.htm
Stvar se stavi na polugu mjenjača. Cijena u Italiji cca. 20,00 €

:roll:
 
Upravo sam im slao mail sa upitom da li šalju robu poštom.

Dobio sam vrlo brz odgovor da to prakticiraju. Princip je "plaćanje pouzećem" po cijeni koja je na webu + poštarina.

[email protected]

Eto to je poslovnost.
 
linza said:
Ja samo probo neku varijantu za cca 100kn i katastrofa. Presiroka je i stvarno neznam kako netko moze sa tim mjenjati brzine. Skuplji model je bio oko 300kn. A toliko nedam.
Cizma glavu cuva.

Pa za 300 kn kupim druge cipele ili tenesice :yikes:
 
Jedan dan budu zmislili i navlake za japanke, da si šminkeri ne zgule palčeve :twisted: :twisted:
 
kupio, platio pouzecem.

Noga 42, jucer navecer /treca voznja/ palo s noge, shvatio kad sam stigao na benzinsku pumpu. Ne preporucam za nogu manju od 44. Ali odlicna ideja, i napravit cu si manju, ali samo od gumilastike. kupi siroku gumilastiku i skroji po mjeri.
 
franc said:
kupio, platio pouzecem.

Noga 42, jucer navecer /treca voznja/ palo s noge, shvatio kad sam stigao na benzinsku pumpu. Ne preporucam za nogu manju od 44. Ali odlicna ideja, i napravit cu si manju, ali samo od gumilastike. kupi siroku gumilastiku i skroji po mjeri.

Istina
Evo i ja ju danas konačno navukao na tenesicu (br 43) i ak stavim tak da mi navlaka bude u ravnini gume na mjenjaču pada s tenesice a ak ju navučem dovoljno visoko onda nema svrhe. Moral bum dat sestri da malo korigira gumilastiku
 
Meni radi super (na tenisici broj 43)
 
Nisam razmisljal o tome da bi to moglo padati s manje tenisice, ja imam 46, i stoji super