NC 750X DCT

markotornic said:
mene je više zanimala informacije što žena kaže za mjesta za noge na C650GT, ne C600
ti se bas uvatija nogu tuđe zene,a?!

:mrgreen:
 
markotornic said:
mene je više zanimala informacije što žena kaže za mjesta za noge na C650GT, ne C600

Evo da ne buden peder otišli smo do Tomića i nije bilo GT-a, samo sport. Nije neka srića od udobnosti ka šta si reka. Volan je malo nisko, kaže prodavač da je tako i na GT-u. Zapisali smo se da nam javi kad dođe GT. Inače nakon vožnje žena rekla: "Tmax je smeće"  :shock:  :LOL: :jesus:

Provozali i burgmana danas...čovik se zapita ko je ovde lud da Burgman može koštat manje od Tmaxa. Grijane ručke, grijana sidala, podizači, rastvarači, otvarači...me sve na struju. Komad motora. Ma Tmax je super, al meni to pari rang Downtowna, ma kako vozan bija. Lagani skuterčić koji se vrhunski vozi. Burgman je dobra zamjena za motor, osječaj je nečega močnog. I jedan i drugi voze se lako iz prve, Burgman malo ljuljaka a Tmax je ipak precizniji.
 
Zaključak? Motor je ipak motor!!! I šta sad?  :LOL: :LOL: :LOL: :afro: :021:
 
Cvitalo said:
Evo da ne buden peder otišli smo do Tomića i nije bilo GT-a, samo sport. Nije neka srića od udobnosti ka šta si reka. Volan je malo nisko, kaže prodavač da je tako i na GT-u. Zapisali smo se da nam javi kad dođe GT. Inače nakon vožnje žena rekla: "Tmax je smeće" :shock:  :LOL: :jesus:

Provozali i burgmana danas...čovik se zapita ko je ovde lud da Burgman može koštat manje od Tmaxa. Grijane ručke, grijana sidala, podizači, rastvarači, otvarači...me sve na struju. Komad motora. Ma Tmax je super, al meni to pari rang Downtowna, ma kako vozan bija. Lagani skuterčić koji se vrhunski vozi. Burgman je dobra zamjena za motor, osječaj je nečega močnog. I jedan i drugi voze se lako iz prve, Burgman malo ljuljaka a Tmax je ipak precizniji.

Nema ona veze. :shock: :mrgreen: :jesus:
 
Cvitalo said:
Evo da ne buden peder otišli smo do Tomića i nije bilo GT-a, samo sport. Nije neka srića od udobnosti ka šta si reka. Volan je malo nisko, kaže prodavač da je tako i na GT-u. Zapisali smo se da nam javi kad dođe GT. Inače nakon vožnje žena rekla: "Tmax je smeće"  :shock:  :LOL: :jesus:

Provozali i burgmana danas...čovik se zapita ko je ovde lud da Burgman može koštat manje od Tmaxa. Grijane ručke, grijana sidala, podizači, rastvarači, otvarači...me sve na struju. Komad motora. Ma Tmax je super, al meni to pari rang Downtowna, ma kako vozan bija. Lagani skuterčić koji se vrhunski vozi. Burgman je dobra zamjena za motor, osječaj je nečega močnog. I jedan i drugi voze se lako iz prve, Burgman malo ljuljaka a Tmax je ipak precizniji.


ako ne misliš jurit glas za Burgmana, pogotovo u dvoje. Slažem se da je on za Tmax space shuttle
 
Sniženo pa šta bude:

http://www.njuskalo.hr/cestovni-motori/honda-nc-750-x-748-cm3-oglas-22418432
 
Nakon šta je oglas za skoro novog Burgmana ispalo da se čoviku ne može virovat (a ima sam već kupca za NC-a za nešto nižu cijenu, vraćena cijena na normalu. Sada je 58.000 kunića.

Zamjena za Burgmana 650 ili eventualno BMW C650 GT.
 
kolega cvitalo uvažavajući i na osnovi dosadašnjih postova ali da ti nisi klasa optimist sa ovom cijenom ?
novi je 59.000 kn a ti za svoga pitaš 58 000 bez kofera  :mrgreen:
čista dobronamjerna sugestija  (y)
 
Imas pogresan info. Naked je 59...x je 61.500...a dct ka moj je 66.500. Cijenu sam spustija na 56 jer opet imam jednu opciju....eto  :rolleyes:

Al to nije moj najveci problem...vec taj sta sam kaparira burgmana a zelim ostat na motoru. Al zena ima problema sa leđima i kolinom. I moje zelje nisu vise bitne.  :undecided:
 
macakvn said:
Ti hočeš motor a i da žena ima mjesta, v-strom majka,,,,
On hoće skuter da izgleda kao motor. Samo automatika. To V-Strom nema.
Nema tu pomoći.
Kako bi moj kolega sa posla rekao, to je greška u software-u.
 
Probali V-stroma čisto iz znatiželje. Iako je veći od NC-a, ženi svejedno presavijena kolina. Njoj bi eventualno pasa Tenere, al toliko para nemam.

Danas provoza Integru...prema kraljevima i kraljevićima čak i jeftina. U odnosu na NC-a volan malo laganiji i uži. Nije loša, dapače.
 
Iako  imam kupca sa kojim bi triba u javnog bilježnika u ponediljak,  a čini mi se da bi se taj moga predomislit, spustija sam još malo cijenu pa ako naleti neko sa povoljnijom ponudom.

http://www.njuskalo.hr/cestovni-motori/honda-nc-750-x-748-cm3-oglas-22418432
 
Mislija sam nać curu umisto žene. Ženu vozit s autom a curu motorom.  :misli: :jesus: