NC (DCT) ekipa i prijatelji

Dolaziš li na okupljanje?

  • Da

    Votes: 0 0.0%
  • Ne

    Votes: 2 100.0%
  • Možda

    Votes: 0 0.0%

  • Total voters
    2
  • Poll closed .

Cvitalo

Member
Ekipa otvaram ovu temu kao pokušaj već ranijeg najavljenog okupljanja ekipe koja se druži u temi o Hondi NC (DCT) i sličnim modelima. Ima tu ljudi i iz ekipe iz Splitskih đireva. Javite se ovdje i javite onim članovima za koje mislite da bi željeli doći da se također pridruže. Radi se o članovima iz raznih krajeva hrvatske (Split, Zagreb, Čakovec, Dubrovnik...itd.). Ima tu i ljudi iz Ekipe za Splitske đireve pa ne bi triba bit problem da nas se skupi dovoljno. Ma i da nas je troje, #štaimaveze.  (y)

Predlažem okupljanje negdje oko Gospića jer mi se to čini kao najbliža lokacija svima. Koliko znam tamo ima neka dobra zalogajnica (nikad bija) al valjda će neki već znat, al može se negdi i čevape udrit. Mogli bi svi do Željave pa ako netko želi da malo damo jedni drugima đir (osim ako to nije dobra praksa?). Predlažite šta god oćete, može neka skroz druga lokacija. Bila bi baza zajedno učinit đir od barem 20-30 kilometara. Dakle svakako predlažem jednu od dvije nedjelje: 18.06. ili 25.06. Također ne znam kakva je praksa, al suvozačice i suvozači su dobro došli naravno.
 
evo pozdrav od jednog iznimno zadovoljnog DCT-aša.. podržavam inicijativu, no nažalost ne mogu niti jedan od dva predložena termina jer već imam isplanirane duge vikende.. ako kojim slučajem otpadnu ova dva datuma pa se prebaci okupljanje na 02.07., dolazim.. svejedno gdje ;-)
 
Cvitalo said:
Ekipa otvaram ovu temu kao pokušaj već ranijeg najavljenog okupljanja ekipe koja se druži u temi o Hondi NC (DCT) i sličnim modelima. Ima tu ljudi i iz ekipe iz Splitskih đireva. Javite se ovdje i javite onim članovima za koje mislite da bi željeli doći da se također pridruže. Radi se o članovima iz raznih krajeva hrvatske (Split, Zagreb, Čakovec, Dubrovnik...itd.). Ima tu i ljudi iz Ekipe za Splitske đireve pa ne bi triba bit problem da nas se skupi dovoljno. Ma i da nas je troje, #štaimaveze.  (y)

Predlažem okupljanje negdje oko Gospića jer mi se to čini kao najbliža lokacija svima. Koliko znam tamo ima neka dobra zalogajnica (nikad bija) al valjda će neki već znat, al može se negdi i čevape udrit. Mogli bi svi do Željave pa ako netko želi da malo damo jedni drugima đir (osim ako to nije dobra praksa?). Predlažite šta god oćete, može neka skroz druga lokacija. Bila bi baza zajedno učinit đir od barem 20-30 kilometara. Dakle svakako predlažem jednu od dvije nedjelje: 18.06. ili 25.06. Također ne znam kakva je praksa, al suvozačice i suvozači su dobro došli naravno.

...stari godišnji i dva ugodno smještena praznika učinili su svoje tako da već imam nekakve planove. Ako sve bude u skladu s njima, 25. 06. bi trebao biti u Novom Vinodolskom pa bi mi eventualno odgovarao taj datum. U svakom slučaju podržavam ideju.
 
Ideja je za pet  (y) Međutim nama iz Dubrovnika je svaka destinacija za jednodnevni đir daleka  :(

Nisu mi duge pruge nepoznanica jer sam tri puta vozio od Dubrovnika do Vukovara i obratno u jednom danu ali ako cijeli dan prođe u vožnji onda nema vremena za druženje i ostale aktivnosti.
Osmi toga radim zahtjevan smjenski posao gdje teško mogu naći zamjenu pa nešto ozbiljnije mogu planirati tek u srpnju kad sam na godišnjem čitavi mjesec.
 
Ni meni ne paše ništa prije vikenda 8.-9. 07. osim moooožda koji poludnevni đir.

Prijedlog za Gospić je odličan, restoran je "Maki". Ceste odlične s malo prometa ... sve 5. Ali Stalkeru stvarno daaaaaleko čak i da autocestom dođe do Splita, opet bi cijeli dan bez predaha bio u sedlu :( Čak i s autom izlet ne bi imao nekog gušta ni druženja :(

Inače sam mislio orgarnizirat neki trodnevni izlet do Dubrovnika jer izvan sezone imam mogućnost low coast smještaja za više osoba. Petak popodne vožnja do Dubrovnika, subota vožnja Srđ, Prevlaka, ... . Nedjelja povratak kući. Ovo naravno vrijedi za širu ekipu, a ne samo za NC.

 
Ma nije nista o glavu. Mozemo odgodit sve...pomalo. Lupajmo datume pa ce doc taj dan. Al ajmo vidit in koliko ima zainteresiranih prvo.
 
Bobetko said:
Ni meni ne paše ništa prije vikenda 8.-9. 07. osim moooožda koji poludnevni đir.

Prijedlog za Gospić je odličan, restoran je "Maki". Ceste odlične s malo prometa ... sve 5. Ali Stalkeru stvarno daaaaaleko čak i da autocestom dođe do Splita, opet bi cijeli dan bez predaha bio u sedlu :( Čak i s autom izlet ne bi imao nekog gušta ni druženja :(

Inače sam mislio orgarnizirat neki trodnevni izlet do Dubrovnika jer izvan sezone imam mogućnost low coast smještaja za više osoba. Petak popodne vožnja do Dubrovnika, subota vožnja Srđ, Prevlaka, ... . Nedjelja povratak kući. Ovo naravno vrijedi za širu ekipu, a ne samo za NC.

Ma di Maki od svega...bolji mi je srbin u Udbini duplo.
 
Ja sam cuja da u makija ima biftek za 70 kuna.  :misli:
 
Biftek 70 kn, ramstek 50 kn, i za prilog domaći kumpiri, jako dobra im je spiza. U srbina nisam bio pa ne mogu dati usporedbu.
 
Pozdrav ekipa,
evo ja se mislim kupit Hondu VFR1200x  DCT... pa me malo zanima način rada dct motora, iskreno ne sviđa mi se baš na prvu ali volija bi probati.

1. koja je razlika između dct motora i maxi skutera u vožnji?
2. koje su prednosti  a koje mane?

molim odgovor, živili
 
Ne znam kako je za jaču mašinu al ne bi triblo bit neke razlike u radu DCT-a odnosu na NC klasu o kojoj valjda imaš sve opisano u NC i Integra i X-adv temi.

Svakako je razlika sa klasičnim skuterom ogromna. Minjanje brzina se jednako osjeti ka i na bilo kojem motoru samo šta to ne moraš radit sam ili ako ćeš sam na tipke onda ne moraš stiskat kuplung.