Ne radi indikator benze

Pedrosa

New member
Nema u manualu kako to riješit,nači radi lampica od rezerve ali ovaj indikator ne...zna ko šta o tome?
Radi se o Aprili RS-u 125
 
PEDROSA said:
Nema u manualu kako to riješit,nači radi lampica od rezerve ali ovaj indikator ne...zna ko šta o tome?
Radi se o Aprili RS-u 125

bojim se da mi nije jasno o kojem indikatoru pricas..
daj sliku ?

ako je indikator lampica, vidi jel zarulja u pitanju.
 
PEDROSA said:
Nema u manualu kako to riješit,nači radi lampica od rezerve ali ovaj indikator ne...zna ko šta o tome?
Radi se o Aprili RS-u 125

provaj prvo poc na pumpu ulit benzine  :mrgreen:
 
Shokrefumi said:
ne znam sta se ti sad tu igras detektiva, odi u servis kad vec imas motor koji je jos pod garancijom.
Gle,na soma km ima glavni servis i to ću tad riješit,ali sam se nado ako neko sad zna pa samo da kaže,ako se nekom dešavalo...

2 ostali ne radi se o lampici rezerve nego o indikatoru količine benzina,ima kao 6 crtica umjest one kazaljke,a to ne radi,a rezervar pun...
 
PEDROSA said:
Gle,na soma km ima glavni servis i to ću tad riješit,ali sam se nado ako neko sad zna pa samo da kaže,ako se nekom dešavalo...

2 ostali ne radi se o lampici rezerve nego o indikatoru količine benzina,ima kao 6 crtica umjest one kazaljke,a to ne radi,a rezervar pun...

valjda ti je zaštekao plovak u rezervaru,pređi s motorom preko par rupa na cesti da ga dobro protreseš....ako ne proradi odi u servis.
 
sam pichkice imaju indikator benze :LOL:

da plovak se zaglavio
 
Bump said:
sam pichkice imaju indikator benze :LOL:

da plovak se zaglavio
Jebi se :jesus:
lol...
Ma idem u srijedu u servis,ne rade ni prednji žmigavci a nisu riknule lampice,počeo je na startu pokazivat da idem 50,starta s negdje 50 pa pada brzina pa onda se normalizira...obožavo sam Talijane,al ne znam :misli: