Neće da upali na prekidač

Rivi

Active member
Problem je u naslovu. Kontakta ima, akumulator je ok, pritiskom na prekidač, uopće se ne oglašava. Na guranje upali bez problema.
Co to je?
 
Rivi said:
Problem je u naslovu. Kontakta ima, akumulator je ok, pritiskom na prekidač, uopće se ne oglašava. Na guranje upali bez problema.
Co to je?
možda ti je spojka pokretača u klincu :misli:
 
Rivi said:
Problem je u naslovu. Kontakta ima, akumulator je ok, pritiskom na prekidač, uopće se ne oglašava. Na guranje upali bez problema.
Co to je?
kontakt  8)
 
Rivi said:
Problem je u naslovu. Kontakta ima, akumulator je ok, pritiskom na prekidač, uopće se ne oglašava. Na guranje upali bez problema.
Co to je?

Meni ovo izgleda na bendex na alnaseru ili automatu za pokretanje alnasera i pregledaj osigurače :p

 
Može biti više stvari, od lošeg spoja glavne minus (-) kleme s akumulatora prema masi, pa do releja koji pušta struju na anlaser. Taj glavni strujni krug do anlasera je u prekidu, a to mogu biti čak i četkice. Probaj malo kuckati po anlaseru, možda se četkica zaglavila.
 
Srića da ja iman džokera zovi sa sufixon 46 koji mi je dijagnosticira kvar prije nego san završija rečenicu.
Kaže ubaci ga u brzinu, cimni malo naprid-nazad i provaj opet. Prova, motor upalija.
Pas mater, moran mu počet davat teže zadatke. :mrgreen:
Vjeko maheru.
 
Onda te valjda zeza senzor neutralnog položaja na mjenjaču...
 
da li se, kad pritisneš prekidač, ugasi (ili oslabi) svjetlo?
AKo ne, mislim da je prekidač u kurcu, ili se otpojila žica ili izgubila kontakt.
 
Ma treba samo očistit malo rotor, četkice i nema frke. Ako ne, promijenim četkice i amen.
 
Rivi said:
Ma treba samo očistit malo rotor, četkice i nema frke. Ako ne, promijenim četkice i amen.
e,a i tvoj je vanka cilu godinu tribalo bi mu očistit sve elektro spojeve,a da se dogovorimo pa če mo skupa odvest Vjeki motore ovu zimu ,a on nan je na po puta ,a i koga boga če činit cilu zimu,kratak dan i te stvari aaaa
 
Rivi said:
Ma treba samo očistit malo rotor, četkice i nema frke. Ako ne, promijenim četkice i amen.

rotor van, kolektor na tokarenje (samo poravnavanje), obavezno čiščenje prostora među klektorima, nove četkice i miran si ... sa tvojim četkicama 150 kuna, sa mojim četkicama 200 kuna... ;)
 
strasilo said:
rotor van, kolektor na tokarenje (samo poravnavanje), obavezno čiščenje prostora među klektorima, nove četkice i miran si ... sa tvojim četkicama 150 kuna, sa mojim četkicama 200 kuna... ;)
...i dolazak u pripizdinu zvanu Požega (i natrag), još 4-5 puta toliko. Neprocjenjivo. Al, bar bi se vidili i pojeli nešto... :D
 
ma boli me đon tko će ti raditi, pričam ti o cijeni ... mada ne vjerujem da ćeš za te novce riješiti negdje.... jer ja ti generalno nebih naplatio ruke... toliko koštaju četkice i tokarenje... ;)
 
Rivi said:
...i dolazak u pripizdinu zvanu Požega (i natrag), još 4-5 puta toliko. Neprocjenjivo. Al, bar bi se vidili i pojeli nešto... :D

dođi u Pulu, ako ti je bliže  :mrgreen: