Nedjelja ZG-Rovinj-ZG

Adventurer

Active member
Jutarnja kavica u Severinu i slanje SMS-ova svima koji su ostali doma zbog loše prognoze???



...nazvao sam svog prijatelja Gorana u Rovinj te smo istog trena dogovorili ručak s morskim plodovima u lokalnoj, novoj ali odlićnoj konobi ... :klopa:



Nakon klope otišli smo malo do kampa Vilas Rubin da provjerimo ima li već možda Čehinja (ima, ima!) :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:



Nakon ugodnog popodneva u Rovinju krenuo sam oko 16h u ZG...



...a putem sam tražio i našao te uslikao čuvene Tomee-ove KOCKE koje se kreću prema Delnicama :)
:shock: :shock: :shock:


 
Adventurer said:
...a putem sam tražio i našao te uslikao čuvene Tomee-ove KOCKE koje se kreću prema Delnicama :)
:shock: :shock: :shock:

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

A to je lijepo provedena nedjelja, a još i klopa, a čehinje! :bonk:
 
Odlična tura.
Dali planiraš kakvo putovanje na Zavižan?

Reci mi koji kofer imaš za XT-a, jer se ja dvoumim između veličina ali mislim da mu najbolje paše onaj od 35l.
 
zoresko8 said:
Odlična tura.
Dali planiraš kakvo putovanje na Zavižan?

Reci mi koji kofer imaš za XT-a, jer se ja dvoumim između veličina ali mislim da mu najbolje paše onaj od 35l.

moje iskustvo s tenere i 42 litre je pozitivno, a ti sad vidi koje ti pase..

nekako mi se cini da bi na obicnom XTu strsio :neznam:
 
evo i fotka pa procjeni

http://img290.echo.cx/my.php?image=imgp1239manja4zc.jpg
 
Medo said:
Adventurer said:
...a putem sam tražio i našao te uslikao čuvene Tomee-ove KOCKE koje se kreću prema Delnicama :)
:shock: :shock: :shock:

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

A to je lijepo provedena nedjelja, a još i klopa, a čehinje! :bonk:

I na slici se vidi kao da se pomjeraju kocke... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

2 Adventurer: Svaka cast majstore... :cool:
 
zoresko8 said:
Odlična tura.
Dali planiraš kakvo putovanje na Zavižan?

Reci mi koji kofer imaš za XT-a, jer se ja dvoumim između veličina ali mislim da mu najbolje paše onaj od 35l.

Na Zavižan se spremam uskoro pa možemo skupa :roll: , a kofer mi je 42L Moto Detail 360kn iz Louisa.
 
Nije on s Knežije :!:

Svi majstori s Knežije su iza brave :mrgreen: