neke moje fotke

Status
Not open for further replies.

ljevi

New member
Eto,ja sam bio primoran naći neki kompromis s motorima,jer ne mogu sada voziti i pitanje je kada ću moći.
Sve radi nečije gluposti,(pola)sekunde nerazmišljanja,nepromišljenosti...
http://www.24sata.hr/news/na-motorista-u-zapresicu-naletio-auto-i-ozlijedio-ga/114698/

Našao sam ga u fotografiji,ići će to i dalje(uzeti slr) ali moram se bolje oporaviti i financijski ustabilit(postat radno sposoban)
eh da,zaboravih reći-Logično je da nisam ja fotkao one fotke na kojima sam ja


http://ivan1.deviantart.com/gallery/#MOTORCYCLES
 
Dobro da uopće i pišeš?? Samo se ti kvalitetno oporavi, to je sad najbitnije. Bit će motora, zdravlje je sad "prioritetan zadatak".
 
je,istina.Grdo zgleda i neki frendovi nisu vjerovali da sam to ja,s kojim sjede i piju pivu  (y)
ali eto ne damo se :jesus:
rekli su mi da je oporavak nevjerovatno brz s obzirom na ozlijede(33 dana u komi,slomljena zdjelica,klavikula,itd...
ima toga)
 
edit: pazite kada se vozite i ugledate "žene"  :palacdolje: za volanom
žene su pod navodnicima jer nisu sve takve;osobno poznajem prvakinju Jugoslavije u auto rallyu i
tako me naprala(na stazi)  (y)
 
Glavno da si na nogama (y) (y) (y)
A kaj planiraš sa SP-om?
 
motor je prodao stari :palacdolje: dok sam ja još ležao u komi
kupio ga je neki tip koji navodno ima plastične kukove(jer se toliko lomio na motorima)
i vidio sam već da se prodaje jedan složeni SP1 sa neoriginalnim oklopima,koje je trebalo
polakirati(ako se sjećam dobro bio je bijeli špric gore)
 
ljevi said:
motor je prodao stari :palacdolje: dok sam ja još ležao u komi
kupio ga je neki tip koji navodno ima plastične kukove(jer se toliko lomio na motorima)
i vidio sam već da se prodaje jedan složeni SP1 sa neoriginalnim oklopima,koje je trebalo
polakirati(ako se sjećam dobro bio je bijeli špric gore)
Šteta,poseban motor....
Sjećam se,2000 god,traži 5ooo€,VŽ,sad ima Shakale gore
 
Bleki said:
Dobro da uopće i pišeš?? Samo se ti kvalitetno oporavi, to je sad najbitnije. Bit će motora, zdravlje je sad "prioritetan zadatak".
htjedoh ti reći da je tvoj "sign" stvarno istina,rekoše mi da se ne bi probudio iz kome da nisam
"borac"
 
avinko38 said:
Šteta,poseban motor....
Sjećam se,2000 god,traži 5ooo€,VŽ,sad ima Shakale gore
da,baš poseban...da,dva je imao i prije(kao carbon isfurani)
poslije sam saznao od prijatelja koji su u tim krugovima da je netko već poginuo na tom motoru,
a poslije moje saobraćajke oklopa više nije bilo pa se vidjelo gdje je varena rama... :palacdolje:
 
ljevi said:
da,baš poseban...da,dva je imao i prije(kao carbon isfurani)
poslije sam saznao od prijatelja koji su u tim krugovima da je netko već poginuo na tom motoru,
a poslije moje saobraćajke oklopa više nije bilo pa se vidjelo gdje je varena rama... :palacdolje:
znači SP je buran život imao.......
 
Jebeno stari  :? i sam sam bio u komi pa razumijem i tebe i tvoje starce, svaki put me satro auto i to pošteno, nema kosti koju nisam slomio, jga, to ti je život  :? danas sretan juriš na motoru kojeg voliš više no išta, a sutra ležiš polomljen zbog krave koja će reći žao mi je, jebem i nju i njeno žao mi je  :palacdolje:

Nedaj se i nemoj se forsirat, samo polako dok sve sjedne na svoje mjesto i zaraste kako spada, mlad si i to ti je prednost, koji mjesec opravka i bit ćeš ko novi, dobri su ovi naši mesari po bolnicama  :mrgreen: ako su mene uspjeli 9 puta skrpat i ako sam osto kolko tolko normalan, onda će i tebe  :mrgreen: :LOL: :LOL: :LOL: (y)
 
avinko38 said:
znači SP je buran život imao.......
da,da.baš buran...
a da,onda ti ne moram pričati kaj prolazim doma kad velim "ja ne znam kaj će biti za 10god"-->odgovor na pitanje
"i oćeš opet voziti".e ali ova ne da nije rekla "žao mi je" nego nikada nije nazvala da pita jesam se ja probudio iz kome a da ne pričam o nekom dolasku u toplice :palacdolje: i obožavao sam taj motor,baš sam se navuko na V2
ha ha ha,a da baš su mesari,mene su isto dobro skrpali-->6 mjeseci u toplicama sam bio,ima toliko liječničkih greški
ali eto mene su baš ok zakrpali
 
igopola said:
slike sudara su bas gadne neka ti je sto brzi oporavak (y)
hvala stari
 
htio sam sam jednu baciti,da se vidi usporedba,radi dobre forme sam preživio
(y)
imam 35 kila manje nakon nesreće
 
ljevi said:
motor je prodao stari :palacdolje: dok sam ja još ležao u komi
kupio ga je neki tip koji navodno ima plastične kukove(jer se toliko lomio na motorima)
i vidio sam već da se prodaje jedan složeni SP1 sa neoriginalnim oklopima,koje je trebalo
polakirati(ako se sjećam dobro bio je bijeli špric gore)
Ovaj iz VŽ-a prodaje Bremza. To je tvoj? Pitam zato jel je malo drugačija priča o tom motoru.
 
Fronius said:
Ovaj iz VŽ-a prodaje Bremza. To je tvoj? Pitam zato jel je malo drugačija priča o tom motoru.

a ne znam jel to moj...ako tip slaže motore godinama, lomio se na motoru, ima plastične kukove
i prodaje novo složeni VTR SP1 onda bi vrlo lako mogao biti...ali ne tvrdim ništa
 
ljevi said:
htio sam sam jednu baciti,da se vidi usporedba,radi dobre forme sam preživio
(y)
imam 35 kila manje nakon nesreće

Uf, bogami posteno si kaliro :?
 
Status
Not open for further replies.