Nema više godišnjeg poreza za starije od 10 g.

prpa said:
zeleni porez bu stavka za sebe :mrgreen: o tome,kad dojdes na kavu (y) :LOL:

Bas su iz porezne uprave demantirali vijest da ce biti novi porez. Dodjem na kavu za vikend, jedino tada imam slobodnog vremena.  (y)
 
enduro said:
Bas su iz porezne uprave demantirali vijest da ce biti novi porez. Dodjem na kavu za vikend, jedino tada imam slobodnog vremena.  (y)

Ovaj vikend idem brati vrganje (y)
 
pamzor said:
Stvarno, jel ih ima?

Jedan gepek osušenih bi mogao isplatiti zeleni porez... :misli: :azn:

Izgleda da su krenuli (y)
 
črnomerec said:
nisam mlad,ali me isto libo racku,neka deru klošare,nek voze nove pile a ne da samo smrde ololo sa starim kantama :mrgreen:
evo tvoj uzor te podržava  :mrgreen:
 

Attachments

  • 65184392.jpg
    65184392.jpg
    86.3 KB · Views: 93
enduro said:
Ja sam za svoj 26 godina star motor platio naknadu 63 kune. Platio sam i posebni porez za lokalnu upravu u iznosu od 50 kn.
113kn?!

Skoro RIP :shock:
 
Necete porez na nekretnine?
Nema problema..
Klepnut cemo vam 12 novih poreza koji ce vam istu kolicinu $$€£ izbit iz djepova
:D :D

Sent from my GT-I9195 using Tapatalk

 
http://www.index.hr/mobile/clanak.aspx?category=black&id=995391  :LOL:
 
Hrvoje said:
113kn?!

Skoro RIP :shock:

Da, 63 kune posebnog ekoloskog poreza i 50 kn poreza za lokalnu samoupravu. Motor od 22 KW, 350 ccm, star 26 godina.
 
enduro said:
Da, 63 kune posebnog ekoloskog poreza i 50 kn poreza za lokalnu samoupravu. Motor od 22 KW, 350 ccm, star 26 godina.

Ne kukaj, kada Marić uvede zeleni porez dati ćeš lijevi bubreg da vrati tu cifru :LOL:
 
kalimero said:
Ne kukaj, kada Marić uvede zeleni porez dati ćeš lijevi bubreg da vrati tu cifru :LOL:
Pusti porez, aj da te vidimo na fotki sa tim cudnovatim kljunasem koji vozis 8) :jesus:
 
http://www.slobodnadalmacija.hr/novosti/hrvatska/clanak/id/507665/obrat-u-prici-o-kojoj-bruji-cijela-hrvatska-nista-od-poreza-na-stare-automobile

viva croatia :LOL:
 
Os biker said:
A jbte, ko da je u dijelovima...navodno se još nalazi na oglasu :LOL:

Ne seri, ujutro sam prodao svoj motor, u podne sam kupio i platio drugi.... ti si se telio mjesecima :LOL:
 
Jucer bio na tehničkom, i placen porez. Motor je 2007g, i kaže teta na šalteru da se i dalje placa.
Znaci niš od toga onda?
 
MAX79 said:
Jucer bio na tehničkom, i placen porez. Motor je 2007g, i kaže teta na šalteru da se i dalje placa.
Znaci niš od toga onda?

Zakon još nije bio u Saboru koliko ja znam.
 
Registrira Harlija i TDMa nedavno
Placat ce se i dalje osim na motore do 20 KW, ne znam jeli do sad bilo tako za motore povise 10 godina ali kazu na tehnickom da ce i ubuduce bit tako