Nema više zafrkancije (barem u U Karlovcu i široj okolici)

bender_300

Member
Izvadak iz intervjua: http://www.radio-mreznica.hr/vijesti/8-10-2017/u-pu-karlovackoj-naruseni-medjuljudski-odnosi

RM: Policiji je lakše kazniti nekog tko nema vezan pojas ili telefonira dok vozi, a frajeri na motorima sa sakrivenim tablicama bježe vam ispred nosa. Kako njima doći na kraj?

JĆ: Policija ima sredstva, ljude i mogućnosti. Imamo i mobilnu jedinicu prometne policije, osposobljene ljude namijenjene za najteže prometne prekršaje i isto tako brze motore.(smijeh) Riješit ćemo to kvalitetno.

S obzirom da je jučer bilo murije oko Karlovca poprilično pokraj cesata  :mrgreen: izgleda da ovo nije mlaćenje prazne slame. :mrgreen:
 
Bilo je i vrijeme da prestane juriti kroz 70nasat :palacdolje:
 
kao hobby vozač kamiona odgovorno tvrdim da su biciklisti na cesti najgora opasnost u prometu..
pravi ljudi, dobroćudni i iznad svega odgovorni biciklisti svi od reda voze MTB i odlično se zabavljaju, dok neopremljeni, neiskusni koji pojma nemaju voze u podne na 42 stupnja na uskoj cesti, vidno iscrpljeni, dehidrirani i dekoncentrirani. Vidio sam na stotine takvih ovog ljeta i stvarno mi nije bilo sve jedno voziti od A do B kad znaš da ćeš naići na takve debile. Dobiješ osjećaj kao da njima vlada poriv da nekome smetaju i samo ih to može opustiti u životu. Tužno u najmanju ruku.
 
Iebi Vyethar said:
. Dobiješ osjećaj kao da njima vlada poriv da nekome smetaju i samo ih to može opustiti u životu.
:naklon:
 
Iebi Vyethar said:
kao hobby vozač kamiona odgovorno tvrdim da su biciklisti na cesti najgora opasnost u prometu..
pravi ljudi, dobroćudni i iznad svega odgovorni biciklisti svi od reda voze MTB i odlično se zabavljaju, dok neopremljeni, neiskusni koji pojma nemaju voze u podne na 42 stupnja na uskoj cesti, vidno iscrpljeni, dehidrirani i dekoncentrirani. Vidio sam na stotine takvih ovog ljeta i stvarno mi nije bilo sve jedno voziti od A do B kad znaš da ćeš naići na takve debile. Dobiješ osjećaj kao da njima vlada poriv da nekome smetaju i samo ih to može opustiti u životu. Tužno u najmanju ruku.
Potpisujem sve napisano.
Nadodao bi healthy lifestyle zombije koji 14.8 u 15h popodne joggiraju kroz najzakrceniju prometnu cestu u Dbk sa slusalicama od mp3 u usima. Naravno da ne prate znakove na semaforima jer im je "trening" vazniji..
Cudo ni jedan do sad nije rahmetli..

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

 
PJešaci punooo gori od biciklista  :?
 
Brzi motoristi ne smetaju. Brzo dodju i isto brzo i odu. Ne stignu smetat. :mrgreen:
 
Baš me zanima hoće li i traktoristi koji nanesu 10 kila zemlje na cestu doći na red. A da ne spominjem one majstore koji se po mraku doma vraćaju, a na traktoru jedino što svjetli je žar s cigarete.
 
Certina said:
palite se ko sibice dosao novi šefic pa mora prodati pricu rad i red.. bude ko dosad

Ma ovaj je bio valjda zapovjednik kobri tak da zna lik o čemu priča  :police: a  i ako me sjećanje ne vara dok je prvi put bio načelnik bilo murije po cesti poprilično.
 
Stvarno je težak zadatak uloviti motoriste bez tablica u Karlovcu kad ih 97% ide starom cestom prema Grobniku, postaviš tri patrole/blokade i riješeno.
 
Ma nek se napuše kurca s tim kaznama ... kakva ograničenja i di stavljaju , prestrašno  ....uglavnom neki dan dobil sliku da sam vozil 93 na 50 ograničenju  ....a največa glupost , kamera stavljena ispod znaka ograničenja na 70 ...  i aj se ti sad bori s idiotima nepismenima čoravima .... samo im je lova bitna , gamad  :palacdolje: :palacdolje:

I dalje bez tablica , pa ko kog ulovi ....
 
Drotovi iz Duge Rese uvijek su bili na zlu glasu, treba pomalo dok ne prođeš Karlovac bar 20-30 km i onda gas... :mrgreen:
 
Celo je ljudina  (y)
 
stojedan said:
.. kakva ograničenja i di stavljaju , prestrašno  ....uglavnom neki dan dobil sliku da sam vozil 93 na 50 ograničenju  ....a največa glupost , kamera stavljena ispod znaka ograničenja na 70 .

Hm, ne znam jel slučajnost, al i ja imam istu situaciju, neki dan dobio čestitku: 93 km/h , a mislim da je tamo ograničenje 70. Nisam išao gledat sliku na policiju...