NEMOGU VIJEROVAT!!!!!!!

2 Sandra..... :hug: ..........nego zapisuj ti lijepo registracije, pa ćemo ih na lomaču na trgu bana........dolje drito kod konja.......
 
Ispod sica imaš alat koji teži cca pola kile - kilu. Uzmeš to i zvekneš ga u glavu. Pa ljudi moji, nemogu vjerovati da neki još ne znaju čemu služi alat...
 
Grawe said:
Fenring said:
Suosjecam. Ja se kroz grad vozim kao da sam s autom, nejdem po crti, nit se usudjujem a i di ces u spici po zelenom valu i opcenito po centru Zagreba. A to da oce prolazit kroz mene kad se prestrojavaju, to je normalna stvar :eek:mfg:

Ja sam slalom smanjil na minimum od kad mi je kreten oduzel prednost prije cca dva mjeseca. Ne mislim opet prozivljavat istu pricu. I bez toga imam svakodnevno dovoljno sranja.
Glavno je jedno a to je da imam dovoljnu zalihu sitnih predmeta koje pocinjem bacat po takvima.
napunit cu si torbu s trulim jajima i udri....... :mrgreen: :mrgreen: ....bravo super ajdija :wink:
 
bruno said:
Ispod sica imaš alat koji teži cca pola kile - kilu. Uzmeš to i zvekneš ga u glavu. Pa ljudi moji, nemogu vjerovati da neki još ne znaju čemu služi alat...
a dok ja stanem dignem cjeli sic.........on je vec na Velebitu........... :roll:
 
Kawabiker said:
2 Sandra..... :hug: ..........nego zapisuj ti lijepo registracije, pa ćemo ih na lomaču na trgu bana........dolje drito kod konja.......
E pa slazem se!!!!!!!!!!!!!!!! :twisted: :twisted: :twisted:
 
Sandra said:
Kawabiker said:
2 Sandra..... :hug: ..........nego zapisuj ti lijepo registracije, pa ćemo ih na lomaču na trgu bana........dolje drito kod konja.......
E pa slazem se!!!!!!!!!!!!!!!! :twisted: :twisted: :twisted:

... :ubikomp: ... :pandur: ... :punch: ... :nasilni: ... :flamed: ................. :gitara: :yoman: .......
 
Kawabiker said:
Sandra said:
Kawabiker said:
2 Sandra..... :hug: ..........nego zapisuj ti lijepo registracije, pa ćemo ih na lomaču na trgu bana........dolje drito kod konja.......
E pa slazem se!!!!!!!!!!!!!!!! :twisted: :twisted: :twisted:

... :ubikomp: ... :pandur: ... :punch: ... :nasilni: ... :flamed: ................. :gitara: :yoman: .......
:censored: :chainsaw: :wc:
 
Sandra said:
Kawabiker said:
Sandra said:
Kawabiker said:
2 Sandra..... :hug: ..........nego zapisuj ti lijepo registracije, pa ćemo ih na lomaču na trgu bana........dolje drito kod konja.......
E pa slazem se!!!!!!!!!!!!!!!! :twisted: :twisted: :twisted:

... :ubikomp: ... :pandur: ... :punch: ... :nasilni: ... :flamed: ................. :gitara: :yoman: .......
:censored: :chainsaw: :wc:

(y) ......... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
Sandra said:
bruno said:
Ispod sica imaš alat koji teži cca pola kile - kilu. Uzmeš to i zvekneš ga u glavu. Pa ljudi moji, nemogu vjerovati da neki još ne znaju čemu služi alat...
a dok ja stanem dignem cjeli sic.........on je vec na Velebitu........... :roll:
A onda ništa, primi se vježbanja, svaki dan sat vremena vježbaj brzo skidanje sica :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
bruno said:
Ispod sica imaš alat koji teži cca pola kile - kilu. Uzmeš to i zvekneš ga u glavu. Pa ljudi moji, nemogu vjerovati da neki još ne znaju čemu služi alat...
cemu onda sluzi kaciga??? :mrgreen: :mrgreen:
 
ja bio bas u puli jucer i nisam mogo vjerovat kako su postali kulturni vozaci,stvarno.svi rade mjesta,pogotovo cesi.a za one koji te ljute samo gas i digni nogicu onako kako kaze kawabiker pa po retrovizoru....
i obavezno imaj rukavice sa karbonom ako neko stane... :twisted:
 
Freshman said:
Sandra said:
19 dana imam bebu...

Bravo. I ja imam bebu, zapravo dvije, jednoj je 3 i pol godine a drugoj 5. :tetter: A imam i nekakav motor. :mrgreen:
to sam i ja primjetio na vrhu topica
da se i ja pohvalim beba vise nije sa skoro cetiri godine ja ga zovem filozof-moj sin Lovro 8)
 
Cestitam decki......ali meni je motor beba......za sada jos nis od prinova a sad mi i nebi bas bilo dobro da se desi......pa tek sam si motorcic kupila.......barem jos jedno 2-3 godine da uzivam na njemu....... :D
 
Sandra said:
Cestitam decki......ali meni je motor beba......za sada jos nis od prinova a sad mi i nebi bas bilo dobro da se desi......pa tek sam si motorcic kupila.......barem jos jedno 2-3 godine da uzivam na njemu....... :D

cekaj malo, pa sad si u najboljim godinama, 21.-22.-23......... :mrgreen: :mrgreen:
 
Kawabiker said:
Sandra said:
Cestitam decki......ali meni je motor beba......za sada jos nis od prinova a sad mi i nebi bas bilo dobro da se desi......pa tek sam si motorcic kupila.......barem jos jedno 2-3 godine da uzivam na njemu....... :D

cekaj malo, pa sad si u najboljim godinama, 21.-22.-23......... :mrgreen: :mrgreen:
a ne ne............ja imam 18....... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
Sandra said:
Kawabiker said:
Sandra said:
Cestitam decki......ali meni je motor beba......za sada jos nis od prinova a sad mi i nebi bas bilo dobro da se desi......pa tek sam si motorcic kupila.......barem jos jedno 2-3 godine da uzivam na njemu....... :D

cekaj malo, pa sad si u najboljim godinama, 21.-22.-23......... :mrgreen: :mrgreen:
a ne ne............ja imam 18....... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
pa šta, moja baba je rodila sa 16 :mrgreen: šta se čeka :mrgreen: