Nesreća na Plitvicama danas oko 11 sati

Ako netko zna ili poznaje:

Krunoslav Lagoža
ČK 895 DM

Imao je nesreču u Jezercu pored naše kuće.
S njim je bila i djevojka. Prevezeni su u Karlovačku bolnicu.

Molio bih da mi se jave na PM jer je njihov motor u našoj garaži.

 
Ako ti se nitko ne javi probaj ovo:
http://www.facebook.com/profile.php?id=100001528792727

  LOGOŽAR AUGUSTINA
  • Karta
  • Ivana Plemenitog Zajca 7 40000 Čakovec
  040 312152       

LOGOŽAR LADISLAV
  • Karta
  • Otokara Keršovanija 2 40000 Čakovec
  040 312720       

LOGOŽAR LJUDEVIT
  • Karta
  • Otokara Keršovanija 4 40000 Čakovec
  040 314024     

  LOGOŽAR MILENA
  • Karta
  • Vukovarska 11 40000 Čakovec
  040 313181     

  LOGOŽAR RUŽA
  • Karta
  • Josipa Jurja Strossmayera 7A 40000 Čakovec
  040 313785     

VINCETIĆ-LOGOŽAR SANJA
  • Karta
  • Vukovarska 5 40000 Čakovec
  • 040 311618
 
Halo, Evo sad gledam na forum poslije kako si me nazvao, poslao sam bratu njegovom poruku, za ostalo se čujemo.

Puno Hvala za dojavu.
 
Evo koliko sam čul da su relativno ok, Kruno ima potrganu ključnu kost i nekaj na nogi .. zglobovi ili noga mu je strgano a Jelena imala potres mozga.. koliko jako to neznam..

Kaj se točno dogodilo , to nezna ni sam.. ne sjećaju se..

Eto to je to ukratko..
 
Sve je u redu brat zna a ako još nešto zatreba pošaljite p.p.
 
Pošto je tema zaključana http://www.motori.hr/forum/index.php/topic,215050.0.html ,  ovom prilikom se zahvaljujem svima na velikoj pomoći i podrški. Posebno forumašu Mladenu Banditu i njegovoj obitelji iz Zagreba. Pravi junaci!  (y) Spasili Jelenu u pravo vrijeme...jednostavno više nemam riječi kad mi suze teku od pomisli na njih. Još jednom HVALA!!! Mlađi brat Fracha/Dejan
 
Evo i mene.


Nema tih rijeci kojima bih mogao opisati zahvalu Mladenu i njegovom ocu Josipu!!! Spasili su zivot Jeleni pravodobnom reakcijom, ne sjecamo se same nesrece, upravo stigli kuci od traume, ceka nas jos dug put oporavka kojeg nebi bilo da nije bilo njih! 


Cim se oporavimo dolazimo do Vas!


PUNO VAM HVALA ZA SVE!!!


Zahvaljujem i svim ostalim prijateljima, znancima koji su nam dali podrsku i rijeci ohrabrenja.
 
kruntas said:
Evo i mene.


Nema tih rijeci kojima bih mogao opisati zahvalu Mladenu i njegovom ocu Josipu!!! Spasili su zivot Jeleni pravodobnom reakcijom, ne sjecamo se same nesrece, upravo stigli kuci od traume, ceka nas jos dug put oporavka kojeg nebi bilo da nije bilo njih! 


Cim se oporavimo dolazimo do Vas!


PUNO VAM HVALA ZA SVE!!!


Zahvaljujem i svim ostalim prijateljima, znancima koji su nam dali podrsku i rijeci ohrabrenja.
drago mi je da ste dobro, i zelim vam brzi oporavak  (y)
 
kruntas said:
Evo i mene.


Nema tih rijeci kojima bih mogao opisati zahvalu Mladenu i njegovom ocu Josipu!!! Spasili su zivot Jeleni pravodobnom reakcijom, ne sjecamo se same nesrece, upravo stigli kuci od traume, ceka nas jos dug put oporavka kojeg nebi bilo da nije bilo njih! 


Cim se oporavimo dolazimo do Vas!


PUNO VAM HVALA ZA SVE!!!


Zahvaljujem i svim ostalim prijateljima, znancima koji su nam dali podrsku i rijeci ohrabrenja.

Drago mi je da ste bolje, želim brz oporavak i vidimo se na  :021: .
M