Nesreća u Belišću

Status
Not open for further replies.
Neznam ali nas je krenulo


Svakako R.I.P 





Svakako pamet u glavu
                        tko je slijedeći
 
nemogu vjerovati da se to događa !!!

Sve više mislim odustati od tog dvokotača   :palacdolje:

Još sezona nije ni počela  :palacdolje:

Nek mu je laka zemlja
 
R.I.P.  :(

Sve više razmišljam da ovu sezonu pauziram s motorom, prodat ću ga i kupit nekog terenca!

Ovo je stvarno previše!
 
Tonka said:
R.I.P.  :(

Sve više razmišljam da ovu sezonu pauziram s motorom, prodat ću ga i kupit nekog terenca!

Ovo je stvarno previše!

ako nemas srece,pogazit ce te auto na zebri.
nemoras najebat sa motorom
 
juče sam bio tamo,pa sam nešto čuo,al neznam koliko je to istina.......kažu da je motor posudio, suzuki 1100,da proba kako ide,i da je pretjecao 2 automobila,a iz suprotnog smjera je drugi automobil pretjecao,a da je on prebrzo išao oko 220........kažu da od motora nije ništa ostalo,mislim da je žena vozila auto u koji je udario........eto to sam ja jučer čuo....... R.I.P.
 
Izgleda da ni ovo nije nasa godina :(
R.I.P.
 
krco said:
ako nemas srece,pogazit ce te auto na zebri.
nemoras najebat sa motorom
To i ja tvrdim
 
zeto said:
juče sam bio tamo,pa sam nešto čuo,al neznam koliko je to istina.......kažu da je motor posudio, suzuki 1100,da proba kako ide,i da je pretjecao 2 automobila,a iz suprotnog smjera je drugi automobil pretjecao,a da je on prebrzo išao oko 220........kažu da od motora nije ništa ostalo,mislim da je žena vozila auto u koji je udario........eto to sam ja jučer čuo....... R.I.P.
Svijeća gori pored ceste... :(

R. I. P. :(
 
Baš je neki dan gledao Yamahu Kize s foruma i rekao kako mu je drago vidjeti te custome,taj krom i to,ali su mu ipak draži R-ovi..... R.I.P.
 
R.I.P.
 
Status
Not open for further replies.