Nesreca u Kneza Mislava

c0un7

New member
Jel netko nesto cuo/vidio o nesreci u Kneza Mislava, danas u cca 17 sati? Neka drama totalna, motor u dijelicima, auto razvaljen - nisam vidio al me stara zvala sva izbezumljena kad je vidjela.

Neke informacije? :shock:
 
Saznat ćemo.

Nego, kako ti i tvoj zeko?
 
Garazirano, jos uvijek. Sljedeci tjedan cu ga odnijet u Kaptol rasarafit, pa da mi decki lepo popiso kaj je puklo, a onda krecem u nabavku. Bacio sam kod Fugitivesa u Samoboru glas da trazim dijelove za Zeda, pa bumo vidli. Za pocetak cu odnijeti pogledati teleskope - dal se mogu ravnati. Za jednog mislim da da, a drugog cu morati nabaviti. Treba mi jos prednja plastika (ona koja je oko fara), far i jedan disk. Nakon toga se mozhem voziti. Nece pobjediti na izboru za miss za sada, al bu vozijo. (y)

Jedino kaj ce me taj vic i u najboljem slucaju doci preko 5k kuna do voznog stanja. :?
 
c0un7 said:
Garazirano, jos uvijek. Sljedeci tjedan cu ga odnijet u Kaptol rasarafit, pa da mi decki lepo popiso kaj je puklo, a onda krecem u nabavku. Bacio sam kod Fugitivesa u Samoboru glas da trazim dijelove za Zeda, pa bumo vidli. Za pocetak cu odnijeti pogledati teleskope - dal se mogu ravnati. Za jednog mislim da da, a drugog cu morati nabaviti. Treba mi jos prednja plastika (ona koja je oko fara), far i jedan disk. Nakon toga se mozhem voziti. Nece pobjediti na izboru za miss za sada, al bu vozijo. (y)

Jedino kaj ce me taj vic i u najboljem slucaju doci preko 5k kuna do voznog stanja. :?
a sa osiguranjem ?!?!? ništa ?!?!?!
 
c0un7 said:
Garazirano, jos uvijek. Sljedeci tjedan cu ga odnijet u Kaptol rasarafit, pa da mi decki lepo popiso kaj je puklo, a onda krecem u nabavku. Bacio sam kod Fugitivesa u Samoboru glas da trazim dijelove za Zeda, pa bumo vidli. Za pocetak cu odnijeti pogledati teleskope - dal se mogu ravnati. Za jednog mislim da da, a drugog cu morati nabaviti. Treba mi jos prednja plastika (ona koja je oko fara), far i jedan disk. Nakon toga se mozhem voziti. Nece pobjediti na izboru za miss za sada, al bu vozijo. (y)

Jedino kaj ce me taj vic i u najboljem slucaju doci preko 5k kuna do voznog stanja. :?
Hebi ga druže, znam da ti je slaba utjeha, ali barem ti je glava na ramenu.
 
Je, glava je na ramenu, i to me neizmjerno veseli. :mrgreen:

A za osiguranje bu se trebalo suditi i pobijati zapisnik, baziran na njegovim...svjedocima. :x
 
Hm, oko pola 6 sam prolazila onuda, ali nisam ništa vidjela (ionak sam uvijek izdeprimirana kad se moram voziti u tramvaju, a oko mene bruje na motorima pa ni ne gledam cestu :no: ) niti je bilo zastoja u prometu :neznam:
 
je ima kakvih novosti o ovome? baš sad bio na obiteljskom ručku i mama šokirano priča kak je je to izgledalo. auto prikliješto motoristu uz pločnik, puno krvi...