Nesreca u Sarajevu

Status
Not open for further replies.

adopilot

New member
Veceras 1.5. oko 22 je poginuo mladić u Alipašinoj Ulici na Ciglanam pod mostom.
Koliko ja znam vozi crveni Suzuki i zabavlja se sa sestrom od Dine hayabuse bobistte.
Njih dvojica su krenuli sa semaforfa kod Zetre i dole pod mostom nakav čičia se naša pametan da pravi polukružno preko pune u ulici sa tri trake.
Dino kolega na Busi se kune da nisu isli preklo 80 a i on je ostao na motoru i uspio stati.
Momak je imao opremu a bolnica je od tog mijesta manje od 2 kilometra nažalost doktori nisu uspinjeli ništa. R. I. P.

P.S. Najveći crnjak je bio kada su se momci vratili sa CUM-a onako ljiti prebili sudskog viještaka koji je ličio na starca koji je izazvao nesreću. Onda su nas drotovi sviju popisali i sklonili sa lica mijesta.
 
Kad ce nas prestat ubijat :(
R.i.P.
 
R.I.P.
uzas, nevjerovatano.
Meni se prosle godine desila slicna situacija, kada se taksista krenuo polukruzno okretati ispod mosta, jedva sam zakocio.
 
R.I.P.
 
Ljudi, ginemo ko muhe...ovo nije normalno.

R.I.P.
 
R.I.P.











je nas ide samo sranje za sranjem imali ko koju dobru vjest pa čak i onu da se oženija
 
Vozdra
sta da vam kazem sjebada prava znao sam momka dobro prodao bio motor stari prije jedno 10-tak dana tek je u subotu uzeo novi motor sav sretan bio kad smo pricali uvijek smo se zajedno vozali da nepovjerujes
 
R.I.P.
Tuzno, jako tuzno - bio sam na licu mjesta 10 minuta po dogadjaju.
Ne bih rekao da je bio jedan od "onih" (majica kratkih rukava, japanke, celava glava, ceca u zvizduku kroz vilicu bez zuba)
A tek reakcija MUPa kantona Sa (portparol) - sinoc na TV: "Imamo problem sa motoristima u ovom gradu, poduzecemo poostrene mjere...
Ovo nije bila prometna nesreca - ovo je bilo ubistvo iz nehata.
 
R.I.P.

U Sarajvu sam u skolu isao...tuzno
 
Status
Not open for further replies.