Nevr-Dull

berislavv

Active member
Na našoj stranici piše da je to Valvoline proizvod ali mene zanima jer netko to uspio naći u kakvom dućanu?
 
E sad baš da ću ići u Louis po to.
nema negdje u hr?
 
berislavv said:
E sad baš da ću ići u Louis po to.
nema negdje u hr?

ak hoces moze u petak bit u HR, iz louisa
 
I shall tell this only once...



Nevr-dull je izvrsna stvar!! I have it... from Louis, of course...
 
To ti je proizvod firme Eagle One. E sad, u kojem su oni srodstvu sa Valvolineom, nemam pojma, ali kod nas ga uvozi Valtec, glavni uvoznik za Valvoline.
Bilo ga je kod mene u firmi. Ako ga ima još, dofuram ti. Al ustupit ću ti ja svoj, kojeg ima podosta za značajnu naknadu u vrijednosti jednog Zlatoroga.
 
Shonyo care kod tebe svega ima što meni treba  :mrgreen:
Javim se za zlatorog (y)
 
Rivi said:
A može li samo brif ekslpenejšn of vot det du? Mislim, ta stvar, čemu je to?
Za čišćenje svega šta je kromirano, od aluminija, od inoxa... U principu za sve šta nije lakirano.
 
Moram grane na Hondi malo sredit i deklove a čuo sam da je to dobra stvar pa što ne bih probao
 
berislavv said:
Moram grane na Hondi malo sredit i deklove a čuo sam da je to dobra stvar pa što ne bih probao
Bero, ima u mene u firmi novih. Pa će da spremim u kola i vozam. Kad se vidimo, preuzmeš robu.
 
shonyo said:
Bero, ima u mene u firmi novih. Pa će da spremim u kola i vozam. Kad se vidimo, preuzmeš robu.

Aj daj i meni...i ja bi poliro grane...ako može. Ha? Dam ti vupi...
 
aurellie said:
Kad puhne dobar vjetar skocim sa one zgrade od 15 katova i evo me  :LOL:
Pa onda nemaš problema za doč na forum susret i pokupit pastu :mrgreen:
 
Kaj mu bute kupili jednu pivu  :palacdolje: ?Svaki put kad ga sretnete plačate rundu.Taj vrag je tak dobar,a traje i traje (y) .Fala,Shonyo :naklon: .Bok.