NEW BIKER PLACE IN TOWN "GAS" Velika Mlaka

grizzlyzg

New member
U jedinstveno oslikanom prostoru Caffe bara " GAS " u Velikoj Mlaki,organiziran je party.  Zagrebačka pivovara sa svojim, već jako poznatim proizvodima, Ožujskim,Stellom i Becksom upotpunit će program i zabavu do sitnih sati. Svesrdnu pomoć pružat će i lijepe hostese,koje će ujedno biti i ocjenjivački sud u izboru najljepšeg motocikla.Očekujemo dobar odaziv,jer cijela priča tu ne prestaje ... (y)Za one koji neznaju gdje je GAS i V.M. ...to vam se nalazi na cesti prema Velikoj Gorici,jedan semafor prije zračne luke Pleso,skrenite lijevo i nakon 50 metara sa desne strane je GAS...     

                                                                ČEKAMO VAS

        Naravno da trebate znati i kad počinje...  subota 03. 10 2009 od 20h nadalje
 
Pa jesi me ti davno zvao da tamo trebam doč :misli: Ja pozabil :bonk: Ako ne pretjeram u Pittu :drunk: dolazim (y)
 
Ja sam žiri za izbor najljepše hostese  :bis:
 
želim vam ugodnu i zabavnu večer  (y)
da sam bar još uvijek u sloboštini, došla bi i ja  :anger:
 
Biker686 said:
ce bit slobodnih curica kakvih tamo?!   :mrgreen:  mogu i maloljetne bit nije greda..   :LOL:

mogu ja biti teta u vrtiću  :misli:
 
Memphis said:
Ja sam žiri za izbor najljepše hostese  :bis:
Dobro se pripremi i stavi dioptrijske naočale jer jedino tako ćeš moći prosječno prosuditi koja je ipak najljepša  :mrgreen:            Ima pisma od Tonija Cetinskog a ide nekako ovak :"blago onom kome sude................. :LOL:

Ekipa dobar provod a i tribaće vam malo relaxa nakon davanja krvi  (y)
 
Na žalost, Dac i Ličanin su uznemirili hostese do yaya,
te su umjesto Becksa počele donositi pune boce Žuje i to po istoj, sniženoj party cijeni  (y)
Takvu priliku nisam mogao propustiti i tek sad kad vidim stari post sjetio sam se da sam bio žiri.
Ne preostaje niti jedna druga solucija osim da ovo ponovimo.
 
I ljudi kako je bilo, žao mi je šta nisam mogao doć ali ću navratit u taj birc nadam se uskoro...  :wink: