New York - Indianapolis

CADALORA

New member
evo kako je stigla Yamaha od Valentina na utrku u Indianapolis,ludjaci  :cool: :cool:

http://www.youtube.com/watch?v=i5EcjC3QYq8&eurl=http://www.moto.it/news/comunicato.asp?ID=4141
 
Taman da je i najsporiji uvijek će ga pratiti karizma kojoj Stoner, Pedrosa i slične amebe, da su i 100 godina za redom najbrži, nikad neće moći ni prismrditi. Bayliss, Haga, Rossi, Corser...to su vozači zbog kojih se kupuju motori, ne zbog naslova prvaka. 8)
 
jesam samo ja pomislio - sad će mu ga neko oteti,
ili je još netko od vas pomislio takvu glupariju :mrgreen:
 
Ne bi ga nitko maznuo jer nitko ne vjeruje da je to pravi motor (a i nije), a čak i kad bi to shvatili, šok bi bi preveliki da bilo šta naprave. 8)
 
Kaze Rossi kako mu je najsmješnije bilo gledati kako u New Yorku svi prepoznaju motor, a nitko ili rijetki njega. Ovo mi je btw. super fora, ali nisu prvi koji su to napravili. Prošle godine je Giovanni Bussei sa Alfom 159 vukao Ducati 999 RS (Sterilgardin, na one utrke koje je vozio), ali ne ovakav izlozbeni kojem nesto fali, nego pravi, doduse rezervni motor.
 
mate said:
Ne bi ga nitko maznuo jer nitko ne vjeruje da je to pravi motor (a i nije), a čak i kad bi to shvatili, šok bi bi preveliki da bilo šta naprave. 8)

uostalom, ne bi ga mogli ni upaliti ni da zaskoče na njega :mrgreen:
 
Shokrefumi said:
Kaze Rossi kako mu je najsmješnije bilo gledati kako u New Yorku svi prepoznaju motor, a nitko ili rijetki njega. Ovo mi je btw. super fora, ali nisu prvi koji su to napravili. Prošle godine je Giovanni Bussei sa Alfom 159 vukao Ducati 999 RS (Sterilgardin, na one utrke koje je vozio), ali ne ovakav izlozbeni kojem nesto fali, nego pravi, doduse rezervni motor.

Bezveze, to mogu i ja. :mrgreen:
 
Shokrefumi said:
Kaze Rossi kako mu je najsmješnije bilo gledati kako u New Yorku svi prepoznaju motor, a nitko ili rijetki njega. Ovo mi je btw. super fora, ali nisu prvi koji su to napravili. Prošle godine je Giovanni Bussei sa Alfom 159 vukao Ducati 999 RS (Sterilgardin, na one utrke koje je vozio), ali ne ovakav izlozbeni kojem nesto fali, nego pravi, doduse rezervni motor.

ja znam neke koji su se zaboravili pa vukli motor na priki s alfom skoro 200 na vuru :mrgreen:
 
tomee said:
ja znam neke koji su se zaboravili pa vukli motor na priki s alfom skoro 200 na vuru :mrgreen:

a ja znam da je bilo prek 200 na sat s jednim motorom na priksi...

a znam i još neke, koji su to isto napravili preko 240 na sat...

hoćeš biti moj prijatelj?  :mrgreen:
 
Nije bilo puta da smo se vraćali s Grobnika s ispod 200 sa Alfom i dva motora na maloj slovenskoj prikolici. S jednim do 235, dalje nije išla....Alfa, prikolica može i brže. :jesus: