nexus trokira

badja said:
da, al koje veze imaju nogari sa pumpom goriva?

meni rekli da je to tako kad radi na nogari
zbog nagiba
par puta sam imao taj problem
redovito kad bi skuter predugo radio na nogari
pa tako više ne radi - pa više nema ni tog problema :wink:
 
liberty said:
meni rekli da je to tako kad radi na nogari
zbog nagiba
par puta sam imao taj problem
redovito kad bi skuter predugo radio na nogari
pa tako više ne radi - pa više nema ni tog problema :wink:

Neznam, to mi baš ne pije vodu. Ajde još bočni nogar koji je u dodiru sa prekidaćem al srednji...

Mislim da je ipak problem u struji, al opet me hebe to što je počeo imat manevre ovih dana kad sam mu ponovo točio 100- ticu.
 
badja said:
Nije, ali morat ću...
na njima se zna zaprljati usisna jedinica..Skini dole leptirastu zaklopku....i dobro je operi sprejem koji otapa masne naslage ulja i garezi..(carburator cleaner...brake cleaner)....
 
Već sam negdje pisao na forumu da imam problema sa paljenjem i da mi se gasi u vožnji. Onda sam promjenio prekidač bočne i pumpu od goriva, naravno sve preko garancije i sad je sve ok. Ali ja isto mislim da je tebi samo do prekidača.
 
liberty said:
meni rekli da je to tako kad radi na nogari
zbog nagiba
par puta sam imao taj problem
redovito kad bi skuter predugo radio na nogari
pa tako više ne radi - pa više nema ni tog problema :wink:

sta ti serviseri vise nece izmislit. rec ce sve samo da ne poprave motor jer ni oni sami ne znaju nista.

a kako onda objasit kad se motor vozi uzbrdo ili nizbrdo, kakav je onda nagib, onda isto nebi moga po njima dobro radit.

i kakve veze ima pumpa goriva. ili radi ili ne radi. nema treceg.

i u nexusa mora ic 95-ica sa sto manje sumpora. nikakva 98-ica ili 100-tka.

to vas malo vuku za nos nasi nesposobi serviseri.

Tako sam ja sa svojim bio na prvom servisu, i oni prominili ulje, ja preuzeo motor, i kad sam krenuo vidim da ne ide. dam puni gas i nece motor upola da ide kao prije servisa. i odmah se ja vratim u njih i motor sta jos uru vrimena kod njih trazili oni sta moze bit i nisu rjesili. i naruce me oni sutra da dodem i da ga ostavim dok ne rjese(vec su poceli nabrajat da moze bit ovo, ono.....).
ja dosa doma i isa vidit ulje. kad otvorim onaj cep ulje pocne curit vanka. i izlijem ja 3deca ulja koje su ulili viska u masinu i probam kako ide i leti. ide kako treba ic. a oni nalili vise ulja nego smi i triba ic. koji debili.
 
toni_st said:
i u nexusa mora ic 95-ica sa sto manje sumpora. nikakva 98-ica ili 100-tka.

zakaj bi trebo ic na 95-icu?!  :misli:  ak se ne varam u knjizici mu pise isto ko za bilo koje drugo vozilo 95 ili vise oktana.. kaj se cistoce benzina tice na omv-u je sve tu negdje jedino je inin 98 dosta nekvalitetan.. znam gro ljudi kaj toci u 50 etke i 250 masine super 100 i sve radi bez problema..