nije dugo trajalo a bogme ni trebalo

sfreak

Active member
Neznam oče li se netko sjetit, TEME prije nekoliko dana koja se zvala LOŠ POČETAK, ali vrijeme je da nažalost obavijestim sve skeptike prema temi a onima koji su se složili samnom potvrdim da smo ispravno raspravljali. Vozač navedenog motora nalazi se u bolnici sa prelomom noge i otvorenom ranom 12cm u predjelu slijepog crijeva...........................
Toliko o brzini, jakom motoru za početnika, alkoholu i neiskustvu..................... :palacdolje: :palacdolje: :palacdolje:
 
Evo da ljudi ne traže: http://www.motori.hr/forum/index.php/topic,21341.0.html
 
KTM fan said:
Vjerujem da ne, jer je dečko još u šok sobi, pa čisto sumljam :misli:

ajd mu isprintaj LOS POCETAK i odnesi mu u bolnicu :mortal:

 
znači prognoze su nam bile dobre...  :palacdolje:
 
nisam mislio da ce tako brzo
 
A kaj reći?
Nažalost,prognoze su nam bile dobre :misli:
A kad se oporavi,sa isprintanom temom LOŠ POČETAK dolazimo k njemu i svaki mu okine po dva šamara (y)
 
mislim... žao mi je i lika i motora.... ali nažalost moram reći, što je tražio... bla bla bla ...
 
Glavno da nikog nije povuko sa sobom. Osim motora, a to mu zamjerim.  :x
 
ADAM said:
A kaj reći?
Nažalost,prognoze su nam bile dobre :misli:
A kad se oporavi,sa isprintanom temom LOŠ POČETAK dolazimo k njemu i svaki mu okine po dva šamara (y)

pa tek se bude oporavil, i onda opet koma, intenzivna itd :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
speed attack said:
ajd mu isprintaj LOS POCETAK i odnesi mu u bolnicu :mortal:

i LOS POCETAK i GAJBU PIVA da dodje sebi.. :palacdolje:
 
Dok sam pratio izvroni topic nadao sam se da neće doći do toga, ali nisam iznenađen što je tako završilo. Ako ništa drugo, bar je još živ.
 
Aaaaa j*biga šteta motora :palacdolje:,mislio sam de će se i prije negdje sasut :palacdolje:
 
niko tu nis ne moz  :palacdolje: takvi ne slusaju nikakve savjete sastrane i sta god im se kaze mislit ce za sebe da su supermani. vidjeno vec puno puta  :?