nije skupo al je mukotrpno

Ok., samo spusti masku nekako niže i to dosta, puno bolje će izgledati !  (y)
 
hm, uvijek vidim istu prednju masku...  :palacdolje: , al vjerujem zato sto je jeftina kako i naslov pise  (y)
Cuj mozda je stvar ukusa al ja bi radje stavio jedan lijepi okrugli far, sa ljepim i sjajnim klasicnim uricama, a sa obzirom da je cilj bio fighter nije lose, rep je ukusno napravljen, nije podignut u nebesa kako vecina napravi, al kao sto je vec gore napomenuto stvarno bi trebala ta famozna maska ic nize
al nije mi jasna ta ljudska opcinjenost crnom bojom  :no: .... opet stvar ukusa.... 

sve u svemu jeftino, mukotrpno i vec vidjeno.

malo sam bio kritican, nemoj zamjerit...  (y)
 
na motoru je promjenjena prednja vilica, volan, zadnja vilica sa centralnim amortizerom (vfr 750), prednja maska , komplet rep sa nosačem ... jel dovoljno ?
 
tkubasa said:
al nije mi jasna ta ljudska opcinjenost crnom bojom  :no: .... 

      ...crno je OK. Kad god nisi siguran koju boju izabrati, sa crnom ne možeš pogrešiti. A i paše uz kožne jakne koje su mahom crne...
 
oriano said:
Znači crna je za nesigurne

    Ne nego da se ne gnjaviš sa nijansama ove ili one boje, pogotovu nakon ogrebotina i sličnih nezgoda (praktična strana). A meni osobno i za sportski auto i za motor prvi izbor  (y)
 
posla i detalja još dosta a za malo ideja pogledaj na www.kezoairbrush.com  berke je radio a kezo radio pravi art (y)
 
OldBoy said:
    Ne nego da se ne gnjaviš sa nijansama ove ili one boje, pogotovu nakon ogrebotina i sličnih nezgoda (praktična strana). A meni osobno i za sportski auto i za motor prvi izbor  (y)

jasno, ali to je opet svar ukusa...
 
ne svida mi se....jbg....maska je previsoko ko na neko enduru....bolje bi bila okrugla lampa i ralica da se doda....
 
ako ostao ovakav kao na slikama, to je potpuno nedovršen posao ...  :shock: