Nije valjda opet!

Status
Not open for further replies.

mrva-m

New member
na putu za Makarsku ,naisli na motor zabijen u ogradu oko 18h,cbr honda po onome sta se moglo vidit,kolko san sazna momci iz Kastela,jedan poginija drugi da je osta bez noge!To je sve sta znan!
Volija bi da grijesin u informacijama!
 
pa jebo te ovo je tragedija šta se dešava...samo je pitanje kada smo mi na redu..
 
:anger: ovo je već preeeeeeeeviše, a bogme neznam, nemam ideju kaj više probat poduzeti da se to zaustavi :?
 
istina je za ovoga što je poginuo a za drugoga ne znam, uglavnom da su se zabili u limuzinu od svatova tj. sjekli okuku te prošli u drugu traku
 
neznan sta bi napisa jer san jos uvik u soku.......obojica su moji prijatelji..............zalost!!!
 
R.I.P.  :(  dajte ljudi oprezno, pa jos ni ljeto nije doslo....
 
o mrtvima sve...

ali, decko je vozija ko kamikaza.
mi smo lokali u nekom bircu par sto metara od mjesta udara.kisica je taman prestala i stvarno se nije smilo vozit onako brzo.

svaka pohvala hitnoj na brzini dolaska.

R.I.P.

jel neko zna sta je savozacem crnog kawasakija,razbijen na ulazu u split (kod lovrinca)?
 
mrva-m said:
na putu za Makarsku ,naisli na motor zabijen u ogradu oko 18h,cbr honda po onome sta se moglo vidit,kolko san sazna momci iz Kastela,jedan poginija drugi da je osta bez noge!To je sve sta znan!
Volija bi da grijesin u informacijama!

Nažalost ne griješiš moj radni kolega.Alen Bašić
http://www.jutarnji.hr/crna_kronika/clanak/art-2006,5,7,poginuli_motoristi,24934.jl
 
Da strašno, policija, krš, lokve krvi užas  :(
Kad smo prošli motori su mi se učinili poznati.
A kad smo došli u Makarsku bila je minuta šutnje.

Nažalost poginuo je momak iz Kaštela iz relativno novog kluba MK Gutaći asfalta, Vinko Novak (21).

U petak sam slučajno naletia na njega, pričao s njim vezano za makarsku i njihov klub, govorilo se o tome kako se ide u subotu. Koliko znam bia je suvozač a neznam ko je vozia, oće bit ok?

Jebiga šteta, još nemogu virovat  :shock: :(
 
ma .ebes motore .ebes sve.......... nisan moga ic prijatelju na sprovod od zalosti
 
R.I.P.
 
R.I.P
 
Da ... vrijeme je baš bilo j.... mokra cesta. Po informacijama pretjecao je auto u zavoju i udrio u auto iz suprotnog pravca ( vozilo mladenaca). Ovo je bila čista početnička greška. za nas koji smo vidjeli motor , krv i kacige ..........bilo je isuviše bolno jer u nama budi sjećanja na neke kojih više nema . Opreza i pameti nikad ne manjka.
Familiji duboko saučešće.

R.I.P.
 
Status
Not open for further replies.