Nije Zeus bio lud...Grcka 2010...

Odlična ruta i opis. Možda nisam sve pomno pogleda ima li kakva karta rute šta ste napravili???  (y)
 
Svaka čast, odličan tekst i prekrasne slike (y)

p.s.
jesi li ponudija svoje iscrpne putopise nekom časopisu? možda bi moga podebljat buđet za putovanja na taj način (y) ( ti bi više uživa a i mi isto tako)
 
floyd said:
Odlična ruta i opis. Možda nisam sve pomno pogleda ima li kakva karta rute šta ste napravili???  (y)

Otprilike ovako...

m4z2d.jpg


Charlie said:
Svaka čast, odličan tekst i prekrasne slike (y)

p.s.
jesi li ponudija svoje iscrpne putopise nekom časopisu? možda bi moga podebljat buđet za putovanja na taj način (y) ( ti bi više uživa a i mi isto tako)

Fala :D

Nisam. Dok mogu sam, dobro je. Ovako nisam nikome nista duzan odradit. Pisem onako kako mi je bilo. Kad bi trebao nesto napisat za nekoga, ne znam bi li mogao. I lektori bi imali puno posla. Ovako ja to iz gusta. Pisem pizdarije, onako iz glave. Ne biram rijeci. Da izvines, jebe mi se. :wink:
 
OK, svatija san (y) Samo nastavi ovako, jer čitajuči tvoje putopise i mi uživamo (y)
 
Nema me dva dana a ima se kaj za vidjeti i procitati,sve u svemu  (y) pa jos  (y).
 
Fala ljudi  :D

Pudla said:
Izvrsno, ali to se od tebe i očekuje...  (y) :mrgreen:

Fala majstore. Taman nesto cackam po Adv-u pa naletim na onaj djir s Visa. Nisam prije vidio. Interesantno.  (y)
 
Pudla said:
Izvrsno, ali to se od tebe i očekuje...  (y) :mrgreen:

istina ... sam sebi si postavio visoke standarde  (y)

inače fantastičan putopis (y) (y) (y)
uvijek gušt za pročitati i zablejati na super slike  (y)
 
Več drugo putovanje o.g. :misli: a mi trtaroši ni na prvo da krenemo :wink:!

....super slije (y)....a za tekst da ne trošim tastaturu (y) (y) (y)!

sve krasno,ljepo....al ovaj dio Grčke "Zagore" me fascinirao (y)....morat ču to izbliza pogledati :mrgreen: (y)!
 
Stvarno prekrasno  (y)!

Slike po običaju - sjajne, izvrsno da si ubacio i filmiće, a tekst mi se sviđa!

Nego di je Ivan  :)? Nekako sam naviko na takav tandem  (y).
I tak ide Tenerka i sa suvozačicom i puna tri kofera, a sjećam se diskusija o 1 cilindru i samo 50 KS... Lijepo se pokazuje  (y)..

A što radi ovo silno blago po cesti u Grčkoj  :shock: pa nije Indija u pitanju  :mrgreen:!

P.S.
Hvala za ove zavoje: http://www.youtube.com/watch?v=9ijWH7OpVjc i ja sam se provozao  :wink:, gušt!

Sjedi pet!
(y) (y) (y)
 
Kameni dj said:
Več drugo putovanje o.g. :misli: a mi trtaroši ni na prvo da krenemo :wink:!

....super slije (y)....a za tekst da ne trošim tastaturu (y) (y) (y)!

sve krasno,ljepo....al ovaj dio Grčke "Zagore" me fascinirao (y)....morat ču to izbliza pogledati :mrgreen: (y)!

Tek :mrgreen:

bev said:
Stvarno prekrasno  (y)!

Slike po običaju - sjajne, izvrsno da si ubacio i filmiće, a tekst mi se sviđa!

Nego di je Ivan  :)? Nekako sam naviko na takav tandem  (y).
I tak ide Tenerka i sa suvozačicom i puna tri kofera, a sjećam se diskusija o 1 cilindru i samo 50 KS... Lijepo se pokazuje  (y)..

A što radi ovo silno blago po cesti u Grčkoj  :shock: pa nije Indija u pitanju  :mrgreen:!

P.S.
Hvala za ove zavoje: http://www.youtube.com/watch?v=9ijWH7OpVjc i ja sam se provozao  :wink:, gušt!

Sjedi pet!
(y) (y) (y)

Ivan je na tajnom zadatku.  :mrgreen:
Ide Tenere bez problema pretovarena. Da je 10KS vise kad smo u dvoje nebi se zalili al se ne zalimo ni ovako. Dobra za putovat, a kad mi pukne skinem se s asfalta bez razmisljanja. All in one. Cilindar.  :mrgreen:

Nije to silno blago u Grckoj vec u Albaniji.  :wink:
 
Odličan putopis i slike, nikako mi nije jasno kako to da me slike hrane uvijek pogode prije ručka  :slinavac:

svaka čast  (y) (y) (y) (y) (y) (y) (y)
 
xyzdomba said:
Odličan putopis i slike, nikako mi nije jasno kako to da me slike hrane uvijek pogode prije ručka  :slinavac:

svaka čast  (y) (y) (y) (y) (y) (y) (y)

Ko je vidio putopise citat na prazan zeludac :mrgreen:
 
evo pročitala žena ovi putopis moga bi i ja uskoro na put (y)
 
Nije mi Grčka baš zanimljiva destinacija al tvoj putopis je uvijek super pročitat! Kaj treba napravt da i ja počnem dobivat putovanja za rođendan (btw sve najbolje)? Živjelo zagorje :)
 
darkovsky said:
Nije mi Grčka baš zanimljiva destinacija al tvoj putopis je uvijek super pročitat! Kaj treba napravt da i ja počnem dobivat putovanja za rođendan (btw sve najbolje)? Živjelo zagorje :)

Hrvatska -        bacanje smeca...
Balkan -          bacanje smeca, usisavanje...
Europa -          bacanje smeca, usisavanje, prozori...
Azija -            bacanje smeca, usisavanje, prozori, peglanje...
Afrika -            bacanje smeca, usisavanje, prozori, peglanje, dizanje daske...
Amerike -        bacanje smeca, usisavanje, prozori, peglanje, dizanje daske, spustanje daske...
Aus i Novi Z. -  bacanje smeca, usisavanje, prozori, peglanje, dizanje daske, spustanje daske, dorucak u krevet...

Mislim svaku radnju jednom, ne treba bas pretjerivat  :mrgreen:

 
picoda said:
Hrvatska -        bacanje smeca...
Balkan -           bacanje smeca, usisavanje...
Europa -          bacanje smeca, usisavanje, prozori...
Azija -             bacanje smeca, usisavanje, prozori, peglanje...
Afrika -            bacanje smeca, usisavanje, prozori, peglanje, dizanje daske...
Amerike -         bacanje smeca, usisavanje, prozori, peglanje, dizanje daske, spustanje daske...
Aus i Novi Z. -  bacanje smeca, usisavanje, prozori, peglanje, dizanje daske, spustanje daske, dorucak u krevet...

Mislim svaku radnju jednom, ne treba bas pretjerivat  :mrgreen:


jer mora nužno tim redom...  :mrgreen: