NINJA - generalni topic

Taman posla, lipo se po rezvaru, rami, masini, ovoj plastiki ispod sica vidi da je to 04/05 model, i onda se netko sjeti nakeljiti ove ruzne oklope, zadnju vilicu i auspuhe, greota.
😄😄😜

ne, ne, da si rekao koja budala na 04/05 stavila auspuhe pod sic, možda bi netko i pomislio da se šalaš..
 
strujan... gram te i spid bilo....

to ti je 04/05

s orđinale oklopima ....

a gogo je racer njemu trebaju karbonizirani da lakše leti stazom...

nama kafana racerima je bitnija mint lepota:)
Na stranu zx10r, ja sam duboko razocaran ovim prizorom.
Taman pomislis da na forumu postoji istinski aprilijas, a ono, honde neke, i sta ti ja znam sta jos.
Jedva poneka aprilia. 😟
 
ne, ne, da si rekao koja budala na 04/05 stavila auspuhe pod sic, možda bi netko i pomislio da se šalaš..
A ovako nita, jeli? 😁

Salim se naravno, jer su neki i dalje osjetljivi na dizajn modela 06/07.
Necu navoditi imena..... go-go npr. 😜😄
 
no pa kaj grdi jei bok... a aprilije su pozadi jer jedino japanci idu oni su pri ruki :)

a taj znak je od auta honde kvazi bikeri neuki.....
 
Da imam mjesta u garazi cak bi ovog tuona skroz lijevo i spasio 😁
 
no pa kaj grdi jei bok... a aprilije su pozadi jer jedino japanci idu oni su pri ruki :)

a taj znak je od auta honde kvazi bikeri neuki.....
Sad san malo bolje pogleda sliku, i stvarno, iza se krije jos jedan red motora, jbga, na brzinu san pogleda. 😁
Stvarno ima aprilia, moj grijeh.

Btw. U znak se ne diram, svakom na volju.

A karbonski kawac je zaista ok, isto kao i plavi, nego tako malo, da se pise. 😁
 
  • Like
Reactions: Matek
Sve bi ti oprostil al ovo veliko H za to nema oprosta 🤣 dal bog da kupil apriliju iz ozlja 😂😂😂😂
u startu je bilo planirano kao garaža za aute, auti su bili nutra jednu zimu, a onda sam se počeo množiti ko ciganka u pubertetu...uglavnom, odstranjeno, imamo novu maskotu
 

Attachments

  • received_359844869332816.jpeg
    received_359844869332816.jpeg
    56.9 KB · Views: 0