NINJA - generalni topic

možda i bolje tako 🤣
Prosli vikend prolazim kroz Karlovac i vidim ide monster, kad ono raptor al onaj 650 sa okruglim farom, pravo fin motor...i predivan cb1300, dok nije krenuo na semaforu, jbt iz auspuha bjeli dim i miris cistog izgorenog ulja 😔
 
nikad u crvenom..


da se vide felge..a i po postovima ne kužim u kojoj sam temi..

20220815_190115.jpg
 
Ajde da i on stavi pravi motor...da, fali jos krakova, al ajde i ovo je napredak u odnosu na tri...baby steps
 
ma lako sta smo skrti, treba ovo sta imamo prvo prodat. kako stvari stoje crna guja rezervirana i ceka pomorca da dode sa broda, tako da dogodine mozda bude nesto novije u garazi
 
prodal buš motor prihvatljivog izgleda i kupio grdobinu...
e živote probušeni kondomu...
 

Attachments

  • nn2.jpg
    nn2.jpg
    760.6 KB · Views: 0
  • nn3.jpg
    nn3.jpg
    849.4 KB · Views: 0
  • Like
Reactions: MOONSHIELD
motor brutalno zvuči i nakon prve trećine motora izgleda dobro... al dok tu prvu trećinu vidim... osjećam nelagodu... blagi poriv za povraćanjem....
 
  • Sad
Reactions: MOONSHIELD
kako vozin isti motor od 2009, evo uvatija zub vrimena neke dijelove, pa ako ko ima ninju 636(03/04) za dijelove da mi se javi, jer bi tija pokupit sve šta mi triba sa jednog motora, ako je moguće naravno. a tribala bi mi kantica od ulja za kočnice, kantica od antifriza, i zadnji nosač tablice..ako ko ima, ili zna nekoga da ima molija bi kontakt.