NINJA - generalni topic

jucer odradili tehnicki. nema vise da ce se proc sa preklopnim nosacem ili drugim retrovizorima, govori mi decko na tehnickom da motore gledaju ful i da nema pomoci vise. sve mora imat broj da se moze upisat i atestirat

IMG_0103.jpg
 
jucer odradili tehnicki. nema vise da ce se proc sa preklopnim nosacem ili drugim retrovizorima, govori mi decko na tehnickom da motore gledaju ful i da nema pomoci vise. sve mora imat broj da se moze upisat i atestirat

View attachment 746506
To je kod nas u kž već stara priča, dobili su po tamburi proje 2 god i sad se gleda svaka sitnica…
 
nisu to oni krivi koji rade na tehničkom... nego oni koji su to propisali...

a i više pola njih nema pooojma o mehanici niti ničemu koji rade na tehničkom...
 
Gnjave za one nebitne stvari, a stanje kočnica, crijeva, ležajeva, ovjesa i sl nema potrebe provjeravati..
Nema veze ako ležaj upravljača ima lufta, glavno da je katadiopter ispod rege. :cool:
Ajd jos posalji mail onom strucljaku, pa smo najebali do kraja.
Suti malo..... 😜😁
 
Ajd jos posalji mail onom strucljaku, pa smo najebali do kraja.
Suti malo..... 😜😁
Mislim da su one stvari koje sam nabrojao ipak bitne, prvenstveno radi tvoje sigurnosti i bilo bi ok da se provjere.
A kog boli k za katadiopter i dal su led žmigavci ili obični. Realno, tehnički je da se pobere lova, a pritom da se bitne stvari uopće ni ne gledaju.
 
jel upisan akrap? zašto nije zelen.... imam neke starčeviće viška :)

imam sve papire, i mislio sam ga sad ali cu ipak nakandno to rjesavat. bio je zelen ali sam ga pustio na suncu i malo je pocrnio. viska starcevica za auspuh ili motor? :mrgreen:

To je kod nas u kž već stara priča, dobili su po tamburi proje 2 god i sad se gleda svaka sitnica…

evo meni je ovo prvi put da sam morao original stavljat gore
Gnjave za one nebitne stvari, a stanje kočnica, crijeva, ležajeva, ovjesa i sl nema potrebe provjeravati..
Nema veze ako ležaj upravljača ima lufta, glavno da je katadiopter ispod rege. :cool:

ma upravo to, ovaj kad je vidio na tehnickom motor da ima original nosac tablice, procvao je covjek
 
  • Like
Reactions: zrakoplovac
Mislim da su one stvari koje sam nabrojao ipak bitne, prvenstveno radi tvoje sigurnosti i bilo bi ok da se provjere.
A kog boli k za katadiopter i dal su led žmigavci ili obični. Realno, tehnički je da se pobere lova, a pritom da se bitne stvari uopće ni ne gledaju.
Kome je stalo do svoje sigurnosti, provjerit će vitalne stvari sam/servis.
 
Kome je stalo do svoje sigurnosti, provjerit će vitalne stvari sam/servis.
Slažem se, ali ima dosta ljudi koji voze motor/auto, a da si ni žarulju ne znaju promjeniti.
Uz servis, tehnički pregled služi tome da se provjeri vozilo i vlasniku ukaže na možebitne nedostatke, ustvari trebao bi služiti..
U stvarnosti, fokus imaju na skroz nešto drugo.
 
  • Like
Reactions: maRRin 06
nakon što ažurno provjeri da li svi vitalni dijelovi kao što su žmigavci, katadiopter, retrovizori, nosač tablice, auspuh, prednji vizir i poluge kočnice i kumplumga imaju E oznake te da li radi osvjetljenje tablice, otvori vrata i kaže; sada lagano kreni pa zakoči malo prednjom pa zadnjom :mrgreen:
većini ljudi nije stalno do svoje sigurnosti i voze na starim i lošim gumama, s socijalnim organskim pločicama s alibabe, lanac im se vuče po podu, iz ležajeva kotača se cijedi hrđa, ali to su sasvim nebitni parametri za tehničku ispravnost vozila :mrgreen:
 
  • Like
Reactions: lunjo and +marek+
nakon što ažurno provjeri da li svi vitalni dijelovi kao što su žmigavci, katadiopter, retrovizori, nosač tablice, auspuh, prednji vizir i poluge kočnice i kumplumga imaju E oznake te da li radi osvjetljenje tablice, otvori vrata i kaže; sada lagano kreni pa zakoči malo prednjom pa zadnjom :mrgreen:
većini ljudi nije stalno do svoje sigurnosti i voze na starim i lošim gumama, s socijalnim organskim pločicama s alibabe, lanac im se vuče po podu, iz ležajeva kotača se cijedi hrđa, ali to su sasvim nebitni parametri za tehničku ispravnost vozila :mrgreen:
Kod tebe "vitalno" ima novo značenje. (y)