NINJA - generalni topic

e a jbg.
a tek gabariti tadašnjih motora u usporedbi s današnjima, pogotovo za nas visoke ljude. imao sam prilike provozati suzu k4 prije neki dan, jbt koji je to komad motora i kako se dobro vozi... novo što god da uzmem bit ću kao na dječjem bicikliću, ali s tim sam se odavno pomirio.

ali šta da se radi, ljudi su s cijenama polovnih pomahnitali, da ne govorim u kakvom je većina stanju, ali i da nije tako ja se osobno sigurnije osjećam juriti na nečemu novijem nego na motoru od prije 15-20 godina pa koliko god da su ti stari strojevi ljepši i udobniji.

IMG_1617.jpg
 
e a jbg.
a tek gabariti tadašnjih motora u usporedbi s današnjima, pogotovo za nas visoke ljude. imao sam prilike provozati suzu k4 prije neki dan, jbt koji je to komad motora i kako se dobro vozi... novo što god da uzmem bit ću kao na dječjem bicikliću, ali s tim sam se odavno pomirio.

ali šta da se radi, ljudi su s cijenama polovnih pomahnitali, da ne govorim u kakvom je većina stanju, ali i da nije tako ja se osobno sigurnije osjećam juriti na nečemu novijem nego na motoru od prije 15-20 godina pa koliko god da su ti stari strojevi ljepši i udobniji.

View attachment 772200
Lijepa suza
 
  • Like
Reactions: t0malito
Ja sve cekam da netko otkrije moju priliku sa njuskala ali jos nista bas sam razocaran 🤣🤣
 
ova zeleno plavo bijela anniversary mi je (y) (y)
meni desetka isto nije nešto na slikama, pogotovo iz ovog kuta iznad, ali čini mi se da je uživo 10 puta ljepša

WhatsApp Slika 2023-09-30 u 17.06.42_4412ab56.jpg

WhatsApp Slika 2023-09-30 u 17.06.27_c756eae5.jpg
 
Je ,pogođena i njuška i rep.
Ono kaj mene smeta je previše crnila na svim komponentama i jednobojnost oklopa ,treba to izgledati življe.Bar meni.Ostalo pet.👍😎
 
  • Like
Reactions: e39
Kako su vam podeseni ovjesi na ninjama za svakodnevnu voznju, mekše, tvrđe?
Meni trenutno na zx6r 08 je stavljeno gusce ulje i motor je relativno tvrd, osjeti se svaka neravnina, no isto tako u zavojima je pribijen uz cestu.
 
Kako su vam podeseni ovjesi na ninjama za svakodnevnu voznju, mekše, tvrđe?
Meni trenutno na zx6r 08 je stavljeno gusce ulje i motor je relativno tvrd, osjeti se svaka neravnina, no isto tako u zavojima je pribijen uz cestu.

meni je na desetki 2009 bilo samo pod tezini podeseno, i lijepo se vozila