Ninja ZX-10R 2008

irsel

New member
http://www.njuskalo.hr/sportski-motori/kawasaki-zx10r-1000-cm3-oglas-12682813

Zna netko nešto o tome??

frend ide sutra po njega,i ja sa njime..pa da znam ako ima što za pogledat  (y) :smiley:
 
pitao kRRaljinu eReRa..al kaže da nema pojma

možda izgubio sjećanje čo'ek  :LOL:


pa primam info..skuco je bio prozvan :p
i ako ima još koji Likota da zna štogod..  :kiss: :smiley:
 
Ono sto ti znam reci da sadasnji vlasnik se nije ni provozao na njemu jer zbog ozlijeda ne moze niti sjesti na njega sam.

Skrsio se sa motora jos prije i onda nakon toga kupio ovaj,valjda da ga gleda :mrgreen:
Po onome sto sam cuo,motor je dobar (y)
 
ok..odlično
i ja čuo da zadnje 2 godine stoji..i da treba mjenjat ulje i gume momentalno prije vožnje  :jesus:

tenks!  :smiley:
 
e da i lakiran je iz esteckih raloga.





:mrgreen:
 
Stvarno nemam pojma  :jesus:    :LOL:

Znam da me nebi zanimo obzirom sam 2009, prva ruka i to cRRnog ubo za 5950 eVra, ovo mi je onako, vise smrdi nego mirisi, slike su lose i osim farbanih felgi tesko se vidi sta i kako, vidjet ces kad dodjes tamo, al obzirom guras ono smece u racun onda samo go for it  :mrgreen:
 
:LOL: :LOL:

i blatobran je farban..  :mrgreen:


ja idem kao jedan par očiju koji se razumije poprilično..prijatelj odlučuje oće ili neće
a smeće pod račun,ako nije s1000RR a ima 1000ccm,je smeće..slažem se  :0648: :LOL: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
Sta ja znam, meni u uzi izbor ulaze pored s1000 i panigale i rsv aPRC  :mrgreen:  :LOL:

Al nebi se izmako ni novoj desetki  8)

Kolko taj tvoj planira pljunit nadoplate uz taj drlog sto trpa u racun  :misli: 
 
kakav kRRkan :LOL: :LOL:  da i kupujem eventualno, ovo bi me definitivno odbilo :mrgreen:
539848_262024237244486_1558355469_n.jpg
 
Bokygs said:
Ono sto ti znam reci da sadasnji vlasnik se nije ni provozao na njemu jer zbog ozlijeda ne moze niti sjesti na njega sam.

Skrsio se sa motora jos prije i onda nakon toga kupio ovaj,valjda da ga gleda :mrgreen:
Po onome sto sam cuo,motor je dobar (y)



jel se on bio ono skršio s iste 10-ke samo crne pred dvi godine    :misli:
 
Da opal je iza Gospića prema Karlobagu, u Podoštri kod parkirališta restorana" Prašina".Jako je opal i sav se sjebo, od tog motora nije niš ostalo. I danas hoda pomoću štaka a do sad je imao već ne znam koliko operacija. Dečko je inače iz Perušića. Do sad nisam ni znao da je kupio drugi motor, obzirom na njegovo fizičko stanje.
 
Hvala na informacijama svima..

(y)
 
Ak nije za stazu, ovak po slikama ga bude teško regal za cestu  :mrgreen:
 
kak je meni jenput jedan djelatnik stp rekel; ako ima volan i kotače, prolazi :mrgreen:  8)
 
MOONSHIELD said:
kak je meni jenput jedan djelatnik stp rekel; ako ima volan i kotače, prolazi :mrgreen:  8)

:LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: , eh da je više takvih u STP-ima  :mrgreen:
 
riješeno..može lock

hvala svima.. :smiley: