nita.... ni kun. ni uta

bad_dac said:
jokezakon said:
Dvije riječi; Nexus rulez

Dvije riječi: PRE-SKUPO :mrgreen:

ni najanje. t max i silver wing su skuplji a odvratne su krmetine
 
A Burgman 650? :mrgreen:
 
i skuplji i gadniji ( no ne moze se ni jedan po izgledu mjerit sa nexusom )
 
-MV-AGUSTA- said:
i skuplji i gadniji ( no ne moze se ni jedan po izgledu mjerit sa nexusom )


maxi skuteri.... LOL... sada si sam spomenuo cijenu... i stvarno bi vi svi veliki bajkeri koji tolko pljujte skutere dali 50 000 kn za skuter?
 
Waynder kaj si ti to lektora nekog našel ili samo malo sporije pišeš :?: :mrgreen:
 
Fakat windica, daj piši normalno. Čim vidim tvoj nick, ukljkuči mi se "wird mode" za čitanje :mrgreen: :mrgreen:
 
Tha Waynder said:
-MV-AGUSTA- said:
i skuplji i gadniji ( no ne moze se ni jedan po izgledu mjerit sa nexusom )


maxi skuteri.... LOL... sada si sam spomenuo cijenu... i stvarno bi vi svi veliki bajkeri koji tolko pljujte skutere dali 50 000 kn za skuter?
ja dao ;) i ne sjecam se kad sam ja to skutere pljuvao ? skuter je jedino prijevozno sredstvo koje bi se trebalo koristit po gradu i za na put (500ccm na vise naravno)
 
Iako sam skuteraš.Ja smatram da je maxi skuter uredu ali ga sebi nebi nikad uzo! :shock: ne poviše 200 kubika jer mi je sve ostalo preglomazno....i nepotrebno
to je moje razmišljanje
 
vidjet ces za 10 dana kad dodjem u dubrovnik sa njim ;)
sjedim ko covjek.ne jebem se sa kvacilom . jedem , pijem dok se vozim...ma mrak
 
-MV-AGUSTA- said:
vidjet ces za 10 dana kad dodjem u dubrovnik sa njim ;)
sjedim ko covjek.ne jebem se sa kvacilom . jedem , pijem dok se vozim...ma mrak


jebate postaješ novi Sledge, još malo pa bumo vidli prve testove nexusa :mrgreen: :mrgreen:
 
-MV-AGUSTA- said:
vidjet ces za 10 dana kad dodjem u dubrovnik sa njim ;)
sjedim ko covjek.ne jebem se sa kvacilom . jedem , pijem dok se vozim...ma mrak
ajde može superiška! prije no što dođeš javi :wink:kak moš ustvari, jest dok piješ???i voziš?u!hahahha! :mrgreen: mali zajeb..kak moš vozit dok jedeš i piješ? :mrgreen: :mrgreen: još će ljudi mislit da sam onaj koji pije i vozi! lol!
 
kako nemozes? jet kaciga dignes vizir i klopica ;)

2vedran: kaj nije jos bio test nexusa :mrgreen:
 
Vedran said:
-MV-AGUSTA- said:
vidjet ces za 10 dana kad dodjem u dubrovnik sa njim ;)
sjedim ko covjek.ne jebem se sa kvacilom . jedem , pijem dok se vozim...ma mrak


jebate postaješ novi Sledge, još malo pa bumo vidli prve testove nexusa :mrgreen: :mrgreen:

Može i usporedni test NEXUSEJ vs. SKARABEJ :mrgreen:
 
Molim te ne beštimaj(ne psuj), uspoređivat kubike na 2taktnom i 4taktnom agregatu je izrazito glupo, a tek uspoređivat ubrzanje automatske i manualne getribe(mjenjača), o tom neću ni prićat.

2 Waynder
Leonardo Ditech 500 je bio 2takna mašina, zato i nije, niti će ikad u serijsku proizvodnju
 
jokezakon said:
2 Waynder
Leonardo Ditech 500 je bio 2takna mašina, zato i nije, niti će ikad u serijsku proizvodnju

pa zato i je zakon.... a pošto je bio ditech podržavaoje te euro 2.3.4.5 norme .. kaj ja znam kolko je tih sranja više...

kao i ditech 50... tolko malo zagađuje da niti nema katalizator...
 
mkt said:
nexusa ima moj prijatelj iz Zadra dizajn mi se najviše sviđa na tom "motoru" ovjes je dosta tvrd tako da je neudoban za duže putovanje(po lošim cestama jasno,kakvih nama ne fali)

tada sam imao još aprilliju MX125 super moto nakitanu na nekih 35 ks :twisted: sa tim cvajotom sam nexusa odero na zadnjem u ubrzanju do 120 nije ima nikakve šanse,očerkivao sam više od 500ccm :wink:




ipak je to skuter :mrgreen: [/u]

pitaj ga oce li ga prodat