nita... ni kun ni uta...

Moj prijatelj i ja dignemo vizire i pjevamo!!! :mrgreen: :mrgreen:
 
kaj si lud !!

Pa da cujem stalno "daj uspori brzo mi jeeeee"
 
Da li ima neko jeftinije rješenje (a da dobro radi)? Ja si baš planiram tako nešto kupiti. I gdje??
 
darkovsky said:
Da li ima neko jeftinije rješenje (a da dobro radi)? Ja si baš planiram tako nešto kupiti. I gdje??
imas dva toki vokija i slusalice sa mikrofonom .

Ali cijeli problem je sto pri vecim brzinama cca 80 - 100 se pali Vox .
I ne gasi mikrofon
 
to je zbog prevelike buke,pa mikrofon "misli" da ti pričaš,a ustvari ideš 100na sat.Probaj izolirati mikrofon s par spužvica koje ćeš omotati oko njega,možeš isto probati i s najlonom,moguče je da ga aktivira vjetar koji se zavuče ispod kacige tj. tlak koji nastaje zbog njega.....daljni korak bi bio stavljanje nekog otpora u mikrofonski krug,ili jednostavno prekidača...
 
Beeblebrox said:
kaj si lud !!

Pa da cujem stalno "daj uspori brzo mi jeeeee"


ti si onaj pekar oko kojeg skuteraši delaju krugove po cesti?? :mrgreen:



srki
 
pak said:
to je zbog prevelike buke,pa mikrofon "misli" da ti pričaš,a ustvari ideš 100na sat.Probaj izolirati mikrofon s par spužvica koje ćeš omotati oko njega,možeš isto probati i s najlonom,moguče je da ga aktivira vjetar koji se zavuče ispod kacige tj. tlak koji nastaje zbog njega.....daljni korak bi bio stavljanje nekog otpora u mikrofonski krug,ili jednostavno prekidača...
ne hoda
vox je smanjen na najmanje i moras se derat kod manjih brzina, a kod vecih se otvori (sa spuzvom)
 
Srki said:
Beeblebrox said:
kaj si lud !!

Pa da cujem stalno "daj uspori brzo mi jeeeee"


ti si onaj pekar oko kojeg skuteraši delaju krugove po cesti?? :mrgreen:



srki

daj si srki mira svi znaju kak se vozis
nemres tu ljude farbat :mrgreen:
 
Beeblebrox said:
pak said:
to je zbog prevelike buke,pa mikrofon "misli" da ti pričaš,a ustvari ideš 100na sat.Probaj izolirati mikrofon s par spužvica koje ćeš omotati oko njega,možeš isto probati i s najlonom,moguče je da ga aktivira vjetar koji se zavuče ispod kacige tj. tlak koji nastaje zbog njega.....daljni korak bi bio stavljanje nekog otpora u mikrofonski krug,ili jednostavno prekidača...
ne hoda
vox je smanjen na najmanje i moras se derat kod manjih brzina, a kod vecih se otvori (sa spuzvom)

...ma da :roll: vi ste ekipa sa otvorenim auspusima...nema pomoći sorry....ustvari ima stavi prekidač na mikrofon,u seriju...i spoji ga na volan i palcem aktiviraj.
 
to je frend napravio i radi
btw dva voki-tokija iz metroa cca 180 kn
imaju vox i opciju prekidaca
 
Beeblebrox said:
Srki said:
Beeblebrox said:
kaj si lud !!

Pa da cujem stalno "daj uspori brzo mi jeeeee"


ti si onaj pekar oko kojeg skuteraši delaju krugove po cesti?? :mrgreen:



srki

daj si srki mira svi znaju kak se vozis
nemres tu ljude farbat :mrgreen:

hehe

puno guma i motora još trebaš potrošit da bi se o tome mogli razgovarat


za one s malo više nofcih
http://www.schuberth.de/bluesonic/index.htm



srki
 
Sad mi malo to prevedite, ja se u to još ne kužim. 1. Znači, kaj je Vox, 2. kad kupim Motorole, imam i slušalice s njima? 3. Gdje stavit mikrofon da mi ga vjetar ne je... Sjećam se da sam u Auto-školi imao sličan princip, ali to je bilo užas...
 
Ja bi se usrao od straha da vozim sav zadubljen u to kad najednom netko mi se izdere u uho...ili još gore...šapne mi potiho.....
 
darkovsky said:
Sad mi malo to prevedite, ja se u to još ne kužim. 1. Znači, kaj je Vox, 2. kad kupim Motorole, imam i slušalice s njima? 3. Gdje stavit mikrofon da mi ga vjetar ne je... Sjećam se da sam u Auto-školi imao sličan princip, ali to je bilo užas...

1 vox je valjda osjetljivost mikrofona (kad ti progovoriš da automatski uspostavi vezu s drugim,bez pritisknja ikakvog gumba za predaju)
2 pusti motorole kvragu,to je skupo,rađe uzmi one po 180kn u metrou i eventualne probleme s mikrofonom rješi preko gumba za komunikaciju....stisneš i pričaš.