nita... ni kun ni uta...

Doc Luka said:
Može se u Louisu naći vozač i suvozač za 35-50 e
Mislim da cijena odgovara kvaliteti

Samo da ti suvozač ne komentira kad i kako skrenuti

Ima i po 20 eura u Louisu. Taj model koristim 8 godina i zadovoljan sam. Za te pare je najbolji, drugim riječima sve bolje je daleko skuplje.
A suvozaća treba odgojiti :wink:
 
Muku ti isusovu, ovo je tema za forum putovanja.

Kad ja idem u đir, onda moraš znat što ko misli od nas 10, kakvo pričanje, trepneš-padneš
Za sve ostalo imam skuter, a oni imaju komunikator kao dodatnu opremu (X9)
Osim toga laže onaj tko kaže da ima odgovarajuču kacigu, ako u nju bez problema stane mikrofon i slušalica.
 
Ja sam još uvijek na onom prahistorijskoj metodi komunikacije. Kad nešto ne štima, mazne me u rebra i to znači ili uspori, ili stani. Drugog nema. :mrgreen: :mrgreen:
BTW još nijedanput nije zakazala komunikacija.
 
Ima, ima kad okreneš ručicu malo jače i ona najžešča pričalica zašuti.
Ako radi ničeg drugog onda radi toga jer joj vjetar ide u usta!
 
Prvi put kad sam vidio to cudo moderne tehnologije (cca 10 godina) bio sam krajnje odusevljen, par nas moralo je to imat. I kupili mi "vezu", sve super sve 5, mali problemi s paljenjem mikrofona kao sto je vec navedeno...

Isprobali mi sve , radi...
Kad smo krenuli na prvu voznju ZAŽALIO SAM TAJ TREN.

Koja katastrofa, nonstop je neko laprdal, prodali smo to u roku odmah.

Navikne se covjek slusat masinu, vjetar i svoje misli...i onda usred zavoja, fuz 2 centimetra od poda, jurim ko munja,
dodajem jos gasa i odjednom:"MENI SE PIŠA!" :chick:
Progovara glasic iz kacige :shock:

Kad se tad nisam sasuo... :eek:mfg: ..... :eek:mfg:... :uzi:
 
braco said:
Navikne se covjek slusat masinu, vjetar i svoje misli...i onda usred zavoja, fuz 2 centimetra od poda, jurim ko munja,
dodajem jos gasa i odjednom:"MENI SE PIŠA!" :chick:
Progovara glasic iz kacige :shock:

Kad se tad nisam sasuo... :eek:mfg: ..... :eek:mfg:... :uzi:

POTPISUJEM!!!!
 
upravo jedna od prednosti motora nad autom je ta što ti nitko ne može ništa srati za vrijeme vožnje,nema radia,nema mobitela,nema nikoga,samo motor i cesta, ja osobno uživam u toj "tišini" koju proizvodi vjetar i mašina,ti komunikatori su za švabe na BMW-ima koji na motor stave ženu,djecu,punicu,šator veličine omanje sportske dvorane,akvarij s ribicama,kahlicu,2 kompleta escajga,8 pari zimskih papuča.. . . . itd